Туалет для котів, як позбавитися від запаху котячої сечі?

9-24-2017

Були дні, коли в моді у власників кішок були лотки з котячими наповнювачами. Але коли ви використовуєте лоток, в квартирі все одно залишається неприємний запах. Плюс купівля наповнювача приносить додаткові витрати в сімейний бюджет, то рекомендую Оdorgone купить

Так як же позбутися від запаху котячої сечі і навчити кішку ходити в туалет для котів?

В наші дні все більш і більш популярним стає метод навчання кішок ходити і користуватися звичайним людським туалетом, для цього розроблена ціла програма навчання. Якщо ви власник кішечки, звичайно ж, ви вже чули про цю програму. Ви, напевно, не раз задавалися питанням, у чому ж цей метод краще, ніж лоток і які можуть бути в цьому переваги навчання кішки користуватися туалетом для кішок.
Економія коштів.

По-перше, це допоможе вам заощадити гроші на купівлю наповнювача і самих лотків, адже ви напевно помічали, що з часом поверхню лотка вбирає запах і його потрібно регулярно міняти. Навчання вашої кішки користуванням туалетом означає, що вам більше не доведеться купувати означений вище інвентар, і в рік ви отримаєте економію приблизно в шість тисяч рублів на одну кішку. Подумайте про це, особливо якщо у вас не одна, а кілька кішок. Дана економія розтягнеться на весь життєвий цикл вашого домашнього улюбленця, а точніше від десяти до п’ятнадцяти років. Таким чином, при достатньо легкої арифметиці ви заощадите близько ста тисяч рублів за весь цей період, і це за умови одного домашнього вихованця.

Позбавлення від запаху котячої сечі.

Це дуже сильний і вірний аргумент. Ви отримаєте користь і вільний час, а головне позбавлення від неприємного запаху. Одна з найгірших речей при використанні лотка з наповнювачем це залишається різкий запах, кожен власник кішок стикається з цією проблемою, плюс цей запах дуже добре вбирається у речі і що найжахливіше в одяг власника. Запам’ятайте якщо ви навчіть вашого кошеняти ходити в туалет, то вам не доведеться прибирати за ним, повірте це не найулюбленіше заняття для будь-якого любителя пухнастих створінь і вам більше не доведеться турбуватися про небажаний запах.

Гігієна це важливо.

Повірте це гігієнічна альтернатива для вашої кішки. Звичайно ж, лоток з наповнювачем служить лише тимчасовим ящиком для зберігання посліду кішки, після використання ви повинні прибрати котячий туалет в санітарно-гігієнічних цілях. Якщо ви занадто ліниві, щоб прибирати кожні кілька годин лоток від сміття, то ви і ваша сім’я може зіткнутися з ризиком, піддатися зараженням бактеріями з котячих екскрементів. Крім того маленькі діти або інші тварини можуть почати грати з лотком, що може призвести до небажаних наслідків.

Безпечний вибір.

На превеликий жаль, багато виробників наповнювача туалетів для кішок використовують у виробництві шкідливі крем’яні хімічні речовини, які можуть бути небезпечні для здоров’я вашої кішки, якщо вона ненароком проковтне їх. При такому разі у кішки можуть виникнути проблеми травлення або ще гірше, до загибелі тварини.

Екологія планети.

Як ви розумієте, для виготовлення котячого наповнювача і лотків використовуються земні ресурси, такі як пісок і глина, при навчанні вашої кішечки до туалету, ви зберігаєте екологію нашої планети, нехай це і крапелька в морі, але якщо уявити що домашніх кішок на землі більше трьохсот мільйонів, то це значна цифра.

Спосіб навчання кішок.

Перемістіть існуючий котячий лоток з звичайного місця з підлоги і поставте його на місце вашого туалету. Це треба зробити таким чином, щоб вашій кішці було зручно забиратися туди. Кішці повинно бути зручно, вона не повинна відчувати незручностей і страху.
Ви повинні поставити туалет, на щось тверде, щоб ваша кішка не боялася впасти.