Samsung випустив телефон C3530 на російському ринку

603

Компанія Samsung Electronics повідомила про початок продажів на російському ринку нового телефону Samsung C3530 – класичного моноблока» з набором необхідних сучасній людині функцій.


Samsung C3530

Гладкий полірований корпус С3530 виглядає вишукано і дорого, а матеріали високої якості надають йому відчуття міцності і надійності. Задня кришка виконана з шліфованого металу, тому телефон не ковзає в руці, його зручно тримати.

Samsung C3530
Samsung C3530

Відрізняючись розвиненим функціоналом, Samsung C3530 створений для людей, що постійно спілкуються в соціальних мережах. Телефон оснащений масою корисних додатків і надає зручний доступ до таких сервісів, як Facebook і Twitter, а також до служби повідомлень GoogleTalk, AIM, Parlingo IM. Функція автоматичного оновлення сторінок гарантує, що користувач завжди отримає важливі повідомлення.

Samsung C3530
Samsung C3530

Поліпшений користувальницький інтерфейс робить навігацію по меню максимально швидкою і зручною. Часто використовувані програми та контакти легко знайти за допомогою спеціальних ярликів і посилань.

Samsung C3530
Samsung C3530

Новий телефон від Samsung відрізняється розвиненими мультимедійними можливостями. Слухати аудіокомпозиції дозволить музичний програвач з якісним звучанням, а завдяки 3,5 мм роз’єму для гарнітури можна використовувати навушники. Для любителів радіопередач є FM-радіо з підтримкою технології RDS, відображає назву станції, поточній музичної композиції та іншу інформацію на екрані телефону.

Телефон з’явився на російському ринку в листопаді цього року за орієнтовною роздрібною вартістю 6 тис. рублів.