Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

2-21-2019
Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Гіпотензивні лікарські засоби: характеристика основних груп препаратів і підбір терапії для різних категорій пацієнтів. Думаю, всі працівники аптек пам’ятають пілотний проект по боротьбі з гіпертонією. Тоді терапевти і сімейні лікарі поліклінік всім бажаючим вимірювали тиск, також виміряти тиск можна було в деяких аптеках.

А всім людям з підвищеним тиском пропонувалися гіпотензивні препарати за низькими державними цінами. Звичайно, від кількості бланків, які необхідно було заповнити та звітності, було «погано» і лікарям і первостольникам. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі дапоксетин цена. Однак, користь від цього теж була. У результаті всіх цих вимірювань вдалося виявити величезну кількість людей з гіпертонією, більшість з яких вперше дізналися про своє захворювання і ніколи не брали гіпотензивних препаратів.

А між тим, підвищений тиск є основною причиною інфарктів, інсультів, серцевої недостатності і хвороб нирок. Якщо таке підвищення було двічі протягом тижня, можна говорити про наявність артеріальної гіпертензії. Гіпертонія небезпечна тим, що може протікати безсимптомно.
Лише іноді люди відчувають головний біль, запаморочення чи шум у вухах. Близько 95% всіх пацієнтів з високим АТ страждають від первинної артеріальної гіпертензії (есенціальну). Причини її до кінця не з’ясовані, в цьому відіграють роль стать, вік, спадковість, спосіб життя і багато іншого. Решта 5% пацієнтів з гіпертензією мають конкретну причину підвищеного тиску з – за іншої патології, такі гіпертензії називаються вторинними.