LG представила 3D-дисплей для телефонів без використання окулярів

533

Компанія LG Electronics представила 4,3-дюймовий 3D-дисплей для перегляду 3D-зображень на мобільних пристроях без використання спеціальних окулярів.

4,3-дюймовий 3D-дисплей з сенсорним екраном WVGA з роздільною здатністю 480×800 пікселів володіє оптимальними параметрами для перегляду 3D-контента на мобільних пристроях. Можна дивитися відео або грати в ігри без напруження для очей завдяки 3D-технології, що забезпечує виключно яскраве зображення без мерехтіння.

Залишаючи 3D-окуляри в минулому, 3D-дисплей LG використовує технологію параллактического бар’єру, що представляє собою ряд поляризаційних смуг, прикріплених до РК-екрану. З-за цих смуг лівий і правий очей бачать дещо різні зображення, що породжує ілюзію глибини і 3D-ефект.

Компанія LG також значно скоротила перехресні перешкоди. Новий дисплей має вдосконалений паралактичний бар’єр, дуже точно вирівняний з РК-панеллю. Це технологічне досягнення означає не тільки більш плавні, більш яскраві зображення без перехресних перешкод, але і більш широкі кути огляду порівняно з попередніми параллактическими дисплеями.