Як правилоьно доглядати за вікнами в будинку.

4-10-2018

Як правилоьно доглядати за вікнами в будинку.
Мітки: як правильно доглядати за пластиковими вікнами, як доглядати за вікнами, як доглядати за пластиковими вікнами взимку, пластикові вікна. Доглядати можна починати на етапі встановлення. Як ви, напевно, помітили, на вікна нанесена спеціальна захисна плівка, яка захищає від різних фізичних впливів. Прослідкуйте, щоб людина, яка буде встановлювати вам вікно, до монтажу не зняв її. Після установки знімаємо цю плівку обов’язково, адже клей, на якому тримається захисне покриття, дуже швидко твердне на сонці, після чого зняти плівку важко. Як і говорилося раніше, вікна з пластику невибагливі. Раму можна мити чим завгодно: починаючи від спеціальних чистячих засобів, закінчуючи засобами, якими ви миєте посуд. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі window cleaning manhattan.
Єдиний момент, на який варто звернути увагу: при очищенні використовуйте м’яку тканину у уникнення подряпин і потертостей. Хотілося б відзначити таку деталь, як гумовий ущільнювач. Ця частина вікна відповідає за таку важливу річ, як герметичноть. Важливо зберегти еластичність гуми, яка входить в склад ущільнювача. Для продовження життя використовуйте силіконове масло або тальк. Протираємо або змащуємо цими засобами пористу тканину і акуратно протираємо по всій довжині. Багатьох цікавить питання: чи потрібні які-небудь додаткові заходи по догляду за ламінованим профілем? Відповідь – однозначно ні.
Технологія виготовлення таких вікон враховує різні погодні та інші впливи, що забезпечує надійність і довговічність. При догляді за рамою ніколи не використовуйте такі речовини як: бензин, розчинники, нітросоставов, будь кислоти (навіть розбавлені або слабкі). Вони легко можуть пошкодити пластик, який може через деякий час втратить свій колір і форму. Відмовтеся від порошкових або гранульованих чистячих засобів. При довгому впливі вони можуть пошкодити вікно. Одна з основних складових вікна – скло. завжди використовуйте тканину. Хотілося б звернути увагу на фурнітуру.