Як створити проект будинку.

12-18-2018

Як створити проект будинку.

Доброго дня, читачі і відвідувачі блогу. Давайте з вами розглянемо, як створити проект будинку, відповідно до інтересів і побажань всієї родини, але при цьому врахувати всі технології і рекомендації по обробці будинків. Бачу ваші обурення та невдоволення: до чого всі ці тонкощі – планування, проекти, креслення і т. Але тільки пройшовши весь курс — від вибору і покупки ділянки до внутрішніх оздоблювальних робіт, ви зрозумієте на скільки були важливі ці перші кроки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Проектирование домов.
Інженерна містить інформацію про вентиляції, опалення, електрику, каналізації, водопровід і т. Архітектурно – будівельна складається, як правило з: креслень внутрішнього простору будинку з позначенням всіх розмірів (прорізів, стін, стель, комунікацій, тощо ) і фасадів будинку, параметрами і властивостями будівельних матеріалів. Творець проекту зобов’язаний мати ліцензію на виконання проектної діяльності і долучити копію ліцензії до спільного проекту будинку.
Не має значення, чи створюєте ви індивідуальний проект будинку або купуєте стандартний проект з незначними змінами і доделками, одним з важливих аспектів проекту є «прив’язка» самого проекту до наявної місцевості. В ідеалі вибір проекту повинен протікати паралельно купівлі ділянки. Виходячи з клімату місцевості, потрібно обов’язково: виділити грунт, водний режим і атмосферні явища. Найважливішими атмосферними явищами вважаються дощової, сніговий, вологісний, вітрової та температурний режими, сезонні розбіжності в погоді, ступінь сонячної радіації та ін.