Як вибрати Телевізор Philips

4-8-2020
Телевизор Philips 43PUS7334 купить | Elmir - цена, отзывы ...


На ринку цифрової та побутової техніки телевізори займають одну з ключових позицій за обсягом продажів. Брендів дуже багато, і кожен прагне задовольнити запити споживача. Відповідно, моделей пропонується теж багато. Яка компанія запропонує кращу продукцію.
Саме головне достоїнство моделі – це ідеальне співвідношення ціни та якості. Модель дійсно коштує своїх грошей. Це означає, що в ній немає непотрібного функціоналу, який практично ніколи не використовується. Цінителі мінімалізму точно оцінять дизайн – він шикарний і виконаний в кращих традиціях цього стилю. Також хочемо вам порекомендувати магазин цифровой техники Yabloko.ua

Зображення на екрані заслуговує окремої уваги – воно м’яке. Причина м’якості картинки – технологія Pixel Plus HD, яка тут дуже до речі. Користувач зможе управляти Blu – Ray або DVD програвачем, приставкою або кінотеатром. Насправді це прекрасна технологія, що виключає необхідність використовувати багато пультів. На корпусі виведено цілих 4 входи HDMI, 3 порти USB, але окремої уваги заслуговує модуль Wi – Fi. Завдяки даному модулю Smart TV пожвавлюється, а використання проводів виключається. І ось так непомітно ми підійшли до технології Smart TV Plus. Користувач отримує величезні можливості та доступ до будь-якого контенту, до соціальних мереж та інтернет – ресурсів. Також є і DVB – тюнер, що дозволяє переглядати супутникове, цифрове або аналогове телебачення. Але дивитися аналогове ТБ на такому телевізорі – це просто злочин. Встановлюється модель досить легко в силу невеликої ваги. Модель шикарна, але конкуренцію їй можуть представити моделі інших брендів, а саме – LG.

Перевага цього телевізора перед розглянутим вище – діагональ 42 дюйма, що трохи більше. Найкраще дозвіл – FullHD ідеально підходить для перегляду фільмів у відмінній якості і взагалі не підходить для аналогового телебачення. Недоліком цього телевізора – відсутність функції Smart TV, але виробник запевняє, що таке рішення було прийнято свідомо. Непоганий технологією є Smart Energy – завдяки їй зображення адаптується до поточного освітлення у приміщенні. Колірні гами також регулюються сервісами 24p Real Cinema і Picture Wizard. Виробник подбав і про економію електроенергії, але назвати це сильною перевагою не можна. Скоріше недоліком є відсутність технології Smart TV Plus.