Acer представив мультимедійний плеєр Aspire RevoView

412

Компанія Acer оголосила про старт продажів мультимедійного плеєра Aspire RevoView на російському ринку. Новий Aspire RevoView являє собою медіа-плеєр, що дозволяє відтворювати цифровий контент високої чіткості і підтримує технологію DLNA, яка забезпечує мережеве відтворення цифрового контенту.


Acer Aspire RevoView

Це значить, що користувач може за допомогою одного пристрою, встановленого, наприклад, у вітальні, і підключений до РК-телевізору, відтворити будь-який цифровий контент, розташований на будь-якому настільному комп’ютері, моноблоці, ноутбуці, мережевому сховище або смартфоні, підключеному до домашньої провідний або бездротової мережі. Aspire RevoView підтримує формат FullHD і відтворення контенту в дозволі аж до 1080p, а також оснащений портом HDMI, забезпечуючи тим самим максимально якісне та приємне відтворення цифрового контенту.

Acer Aspire RevoView
Acer Aspire RevoView

Для початку перегляду цифрового контенту за допомогою Aspire RevoView необхідно зробити лише декілька кроків: підключити Aspire RevoView до телевізора, підключити Aspire RevoView в домашню дротову або бездротову мережу (якщо це необхідно), зберегти контент на зручному USB або мережевому носії або вибрати USB або мережевий носій з вже збереженим контентом, відтворити контент за допомогою Aspire RevoView, підключивши вибраний носій до одного з USB портів Aspire RevoView або ж вибравши в меню медіа-плеєра відповідний мережевий носій.

Aspire RevoView оснащений внутрішнім змінним 3,5-дюймовим жорстким диском з інтерфейсом SerialATA, що дозволяє як зберігати контент в швидкому доступі медіа-плеєра, так і обмінюватися нею між домашніми комп’ютерними пристроями. Дисковий контейнер сумісний з відповідним слотом, розташованих на фронтальній панелі домашніх настільних ПК Acer Aspire М-серії з поточного модельного ряду; жорсткий диск є стандартним і, завдяки інтерфейсу, може бути підключений практично до будь-якого сучасного домашнього комп’ютера.

Aspire RevoView оснащений як вбудованим Gigabit Ethernet мережевим адаптером, що забезпечує прямий доступ до домашньої мережі і мережі Інтернет, так і адаптером бездротових мереж Wi-Fi, що дозволяє, не виходячи з вітальні, переглядати відео через YouTube, спілкуватися з друзями в соціальних мережах і подорожувати по просторах мережі Інтернет.

В Aspire RevoView встановлено інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс російською мовою, який дозволяє легко управляти колекціями фільмів, музики і фотографій. Контент може відображатися як у вигляді папок, так і у вигляді ескізів, користувач може сортувати вміст як за алфавітом, так і за датою створення, а також керувати переглядом та відтворенням всього домашнього контенту, включаючи той, який розташований на домашніх комп’ютерах і смартфонах, підключених до домашньої мережі за допомогою одного зручного меню.

В комплект поставки медіа-плеєра Aspire RevoView входить пульт дистанційного керування, оснащений 26 кнопками і дозволяє просто і зрозуміло управляти функціями відтворення і навігації по меню. Користувач також може призначати ряд «гарячих» кнопок пульта для виконання щоденних операцій.

Пропонована роздрібна ціна Acer Aspire RevoView – від 5 тис. рублів.