Acer випустив легкий і тонкий нетбук One D255

338

Компанія Acer представила на російському ринку нетбук Aspire One D255, виконаний в тонкому і легкому корпусі. Нетбук Aspire One D255 комплектується новими процесорами Intel Atom N450 або двоядерними процесорами N550, чіпсетом Mobile Intel NM10 Express і до 2 Гб пам’яті DDR3 . Графічний адаптер Intel Graphics Media Accelerator 3150 з 64 Мб відео-пам’яті підтримує Microsoft DirectX 9. Незважаючи на свій невеликий розмір, нетбук оснащується жорстким диском ємкістю до 250 Гб, а також вбудованим багатофункціональним кардрідером для ще більш зручного зберігання і передачі файлів. У нетбук Aspire One D255 встановлені дві працюють поперемінно операційні системи: Windows 7 Starter і Android 2.1. Запустивши операційну систему Android, користувач зможе почати Інтернет-серфінг або перевірити свою поштову скриньку вже через 15 секунд після включення нетбука. Нетбуки Aspire One D255 дозволяють перемикатися між двома ОС без перезавантаження.


Acer Aspire One D255

Перше, що кидається в очі при погляді на Aspire One D255 – це його кришка з логотипом Aspire One, обробленим хромом. Логотип також розташований на опорі для долонь і на днище нетбука. Aspire One D255 пропонується в 4 колірних рішеннях: чорний (Black Diamond), червоний (Ruby Red), коричневий (Sandstone Brown) і білий (Seashell White).

Acer Aspire One D255
Acer Aspire One D255

Ультратонкий (всього 24 мм) і ультралегкий – 1,25 кг для моделей з 6-елементною батареєю, Aspire One D255 обладнаний SD дисплеєм Acer CrystalBrite розміром 28 см (10,1 дюймів), роздільною здатністю 1024×600 пікселів і співвідношенням сторін 16:9, завдяки якому нетбук. Крім того, дисплей використовує світлодіодне підсвічування і забезпечує 22,2% енергозбереження у порівнянні з дисплеями інших нетбуків. Ергономічна клавіатура нетбука з великими клавішами забезпечує комфортну роботу з текстом, а тачпад гарантує більш комфортну навігацію: простими рухами пальцем можна прокручувати веб-сторінки, перегортати файли і фотографії, також можна збільшувати або зменшувати зображення за лічені секунди.

Acer Aspire One D255
Acer Aspire One D255

Всього одна зарядка батареї забезпечує до 8 годин автономної роботи. Aspire One D255 поставляється в комплекті з новаторським мережним блоком живлення Acer MiniGo, який менше і на 34% легше в порівнянні зі звичайними блоками живлення, а також на третину скорочує період зарядки. Крім того, блок живлення забезпечується опціонними взаємозамінними вилками для підключення до електромереж в будь-якій точці світу, тому користувач завжди зможе підібрати потрібний тип штепсельної вилки.

Нетбук Aspire One D255 випускається з декількома опціями підключення: Wi-Fi CERTIFIED, Ethernet або модемом 3G. Також можна скористатися високошвидкісною передачею медіа-файлів або документів за допомогою опціонального адаптера Bluetooth 3.0+HS. Крім того, бездротова технологія Acer SignalUp забезпечує поліпшені можливості передачі і прийому WiFi сигналу.

Пропонована роздрібна ціна Acer Aspire One D255 – від 11,2 тис. рублів.