Mercedes-Benz GLK 220 CDI в Росії

601

Клієнти «Мерседес-Бенц» в Росії чекали появи на ринку автомобіля GLK з чотирициліндровим дизельним двигуном, відрізняється хорошою динамікою і низькою витратою палива. З середини березня 2010 р. офіційні дилери марки приймають замовлення на дану модель. Вартість GLK 220 CDI «Особлива Серія» становитиме 1 680 000 рублів.


Mercedes-Benz GLK 220 CDI

GLK 220 CDI буде поставлятися на російський ринок в комплектації «Особлива Серія», в рамках якої певний набір опцій із списку додаткового устаткування поставляється серійно. До числа таких опцій відносяться, наприклад, фарбування кузова в колір «металік»; обладнання автомобіля спорт-пакетом екстер’єр, що включає пакет хромованої обробки, алюмінієві лонжерони на даху, легкосплавні диски 19 дюймів, а також спортивну підвіску; захист картера двигуна.

Ряд опцій в рамках «Особливої Серії» в доповнення до базової комплектації моделі, як, наприклад, система комфортної паркування Parktronіc, підігрів передніх сидінь, система омивачів вітрового скла з підігрівом, протиугінний пакет, покликані додати ще більше комфорту та зручності експлуатації даної моделі.

Перші клієнти отримають свої автомобілі в липні-серпні 2010 року.