Акумулятори з вбудованим USB–розємом

442

Компанія Gembird Europe випустила акумулятори EG-BA-001 AA-розміру з вбудованим USB–роз’ємом. Заряджати акумулятори можна від будь-якого USB–порту звичайного комп’ютера або ноутбука, а працювати вони можуть з будь-якою цифровою технікою, наприклад, з фотоапаратами, плеєрами, бездротовими мишками/клавіатурами і так далі.


Gembird EG-BA-001

EG-BA-001 виглядають як звичайні пальчикові батарейки або акумулятори стандартного AA–розміру. Але легким рухом руки кришечка відкидається ? і там виявляється повнорозмірний USB–роз’єм для заряду акумулятора. Тепер зарядний пристрій втратити неможливо – просто тому, що спеціальний зарядний пристрій не потрібно ? досить просто вставити акумулятори EG-BA-001 до будь-якого USB–порту. Для зарядки нікель-металлогидридного (Ni-MH) акумулятора ємністю 1500 маг потрібно близько 5 годин. Акумулятори забезпечені індикатором рівня заряду.

Акумулятори мають стандартні розміри 50×14,5 мм, тому поміщаються в батарейні відсіки цифрових фотоапаратів, плеєрів і інших поширених пристроїв. Маса кожної батарейки не перевищує 21 грам. Акумулятори EG-BA-001 популярного АА–розміру вже надійшли у продаж на російському ринку за рекомендованою роздрібною ціною 350 рублів.