У Китаї відбулася премєра компактного хетчбека MG3

578

Колишній британський автовиробник MG, який перейшов під контроль китайської автоконцерну SAIC, представив на автосалоні в Чуанчжоу новий компактний хетчбек MG3. Ця бюджетна модель призначена головним чином для покупців віковій категорії від 18 до 28 років. Жодної інформації про технічні характеристики автомобіля SAIC не повідомив. У той же час стало відомо, що у продажу в Китаї машина з’явиться в березні 2011 року.

MG3 розроблений британським офісом MG у співпраці з китайської SAIC і являє собою виробничу версію концепт-кара Zero, який дебютував на Пекінському автосалоні в 2010 році. Довжина автомобіля складає майже 4 м, ширина – 1,728 м, висота – 1,517 м. Таким чином, китайський хетчбек завдовжки такий же, як і п’ятидверна Fiesta, але трохи вже і вище неї.

За попередньою інформацією, MG3 буде доступний в Китаї з бензиновим двигуном об’ємом 1,5 л і потужністю 110 л. с., крутний момент якого становить 134 Н•м. Максимальна швидкість компакт-кара дорівнює 182 км/ч. Можлива і версія моделі з бензиновим агрегатом об’ємом 1,3 л і потужністю 70 л. с., а також турбованим дизельним двигуном об’ємом 1,5 л і потужністю 156 к. с.

З яким оснащенням MG3 з’явиться в Європі, поки невідомо. Судячи з усього, машина з’явиться у продажу в європейських країнах не раніше 2012 року, повідомляє Autonews.