Amazon проведе презентацію 28 вересня. Чекаємо на нові пристрої echo?

21

Наступного тижня amazon проведе щорічну подію з апаратного забезпечення,яка, як очікується, оголосить про нову лінійку розумних колонок echo. На минулорічному заході дебютували четверте покоління amazon echo і echo dot, а також третє покоління echo show 10 (яке згодом було відкладено).

Захід відбудеться 28 вересня о 18:00 за києвом . Згідно з запрошенням, amazon оголосить про свої найновіші “пристрої, функції та послуги”. Отже, чого ми можемо очікувати?

Оновлення колонок echo-це безсумнівно, оскільки поточні моделі були випущені в 2019 і 2020 роках. Але це зовсім не означає, що цього року слід очікувати кардинальних змін. Зрештою, минулого року було оновлено дизайн – пристрої придбали нову сферичну форму, тому оновлення 2021 року, швидше за все, будуть більш скромними.

Amazon також, ймовірно, оголосить нові пристрої від дочірньої компанії ring, що займається питаннями домашньої безпеки, і, можливо, оновлення для свого ігрового сервісу luna (який був запущений в минулому році).

Захід проводиться тільки за запрошеннями, тому не варто очікувати публічної прямої трансляції. Чекаємо новин від запрошених на захід журналістів.