Samsung випустив нові 3D Blu-ray домашні кінотеатри

382

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку дві нові системи Blu-ray домашніх кінотеатрів з підтримкою 3D — HT-C5950 і HT-C5900. Нові моделі здатні відтворювати відео високої якості, включаючи Full HD у форматі Blu-ray, DVD і новітньому тривимірному форматі 3D Blu-ray. Домашні кінотеатри Samsung відрізняються розвиненими мультимедійними можливостями і потужними акустичними системами з 5.1-канальним звуком.


Samsung HT-C5950

HT-C5950 і HT-C5900 підтримують такі формати аудіо високої якості, як DTS-HD і Dolby True HD.

Samsung HT-C5900
Samsung HT-C5900

Об’ємний і потужний 5,1-канальний звук нових моделей домашніх кінотеатрів потужністю 1000 Вт створює поживний ефект присутності навіть у великому приміщенні. Samsung HT-C5950 комплектується підлогової акустикою, а модель HT-C5900 – поличної.

В домашніх кінотеатрах використовується запатентована фірмова технологія Crystal Amplifer Pro, поліпшує якість звуку за рахунок адаптивної роботи звукового процесора. Процесор автоматично збільшує потужність підсилювача, якщо рівень звукового сигналу перевищує поріг посилення звуку, щоб пропустити цей сигнал без спотворень. У результаті звук стає рівним за якістю систем рівня High End. На додаток до цього, функція Intelligent Power максимально знижує будь-які спотворення і забезпечує динамічний і деталізоване звучання, навіть при нечіткому вхідному сигналі.

В основі моделей HT-C5950 і HT-C5900 лежить 3D Blu-ray плеєр, який дозволяє відтворювати всі відомі стандарти 3D-зображення, в тому числі і самий сучасний формат 3D Blu-ray. Також завдяки вбудованим кодекам нові домашні кінотеатри можуть відтворювати такі популярні формати відео, як Blu-ray, DivX-HD, XviD і Windows Media.

Технологія DLNA в поєднанні з Wi-Fi адаптером і технологією Allshare дозволяє користувачам створити мережу між сертифікованими пристроями.

У нових моделях домашніх кінотеатрів користувачам буде доступна для контент-платформа [email protected] з магазином додатків Samsung Apps. Платформа дозволяє завантажувати офіційні додатки від таких популярних світових і російських веб-сервісів, як YouTube, Twitter, AccuWeather, Facebook, Picasa, Getty Images, GisMeteo, Спорт-Експрес і Russia.ru. Технологія Anynet+ зробить домашній перегляд комфортніше, дозволяючи управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

3D Blu-ray домашні кінотеатри HT-C5950 і HT-C5900 оснащені енергозберігаючою системою Eco Power System, яка оптимізує продуктивність всіх компонентів системи, тим самим скорочуючи споживання енергії.

На російському ринку нові моделі з’являться в жовтні 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна складе 27 тис. рублів за модель HT-C5950 і 20 тис. рублів за модель HT-C5900.