BBK представив Karaoke Star

474

BBK Electronics представив власну розробку – Karaoke Star. Нова функція значно розширює можливості караоке: з її допомогою можна записати виконання пісні на зовнішній USB-сумісний пристрій.

DVD-плеєри з функцією Karaoke Star дозволяють створити свою домашню студію звукозапису. Зробити це просто: слід під’єднати зовнішній пристрій (жорсткий диск або флеш-брелок) на вбудованому USB-порту плеєра, запустити фонограму з караоке-диску, натиснути клавішу Star на пульті дистанційного управління і можна співати. Запис автоматично почнеться і буде здійснюватися в стислому форматі MP3. Після чого, перейшовши в режим читання USB і вибравши потрібний файл, можна відтворити отриманий музичний матеріал.

Мультиформатні DVD-караоке плеєр BBK DV437SI і DV438SI – перші моделі, оснащені функцією Karaoke Star. Обидва плеєра мають систему Караоке++, що дозволяє отримувати бали за спів з будь-якого DVD-караоке диск, і поставляються з диском на 500 пісень в комплекті. Серед інших характеристик даних моделей слід відзначити наявність функції Q-Play для пропуску реклами перед початком відтворення фільму, а також «слайд-шоу» для перегляду фотографій.

DVD караоке-плеєри DV437SI і DV438SI очікуються у продажу на початку грудня 2010 року.