Canyon випустила ігровий маніпулятор CNG-JS1

256

Компанія Canyon представила нове покоління ігрових маніпуляторів. Оновлений модельний ряд відкриває пристрій Canyon CNG-JS1.


Canyon CNG-JS1

Ігровий маніпулятор Canyon CNG-JS1 – простий джойстик, виконаний в традиційному дизайні і має мінімально необхідний набір клавіш. Рукоятка отримала ергономічну форму, вона розрахована на створення зручного хвату правою рукою. Потужне ребро жорсткості, розташоване в нижній частині, здатне утримувати долоню від зісковзування під час виконання особливо складних маневрів в комп’ютерних іграх. Великий палець руки розміщується на спеціалізованій поверхні, укомплектованої трьома функціональними клавішами і восьмипозиционным перемикачем, зазвичай використовується для зміни напряму огляду в грі. Вказівний палець розташований на клавіші, що виконує роль спускового гачка. Додатково, на корпусі джойстика розміщені дві функціональні клавіші і ще один регулятор – зручне коліщатко дозволить вам плавно регулювати рівень тяги в авиасимуляторах. Сам джойстик допускає вільне переміщення по двох осях, забезпечуючи тим самим кут повороту 360 градусів. Апарат оснащений функцією автоматичного центрування – кожен раз, утримуючи рукоятку, вона буде переміщатися в центральне положення.

Є і така важлива, і улюблена професійними користувачами функція обертання рукоятки джойстика відносно центральної осі. Маніпулятор Canyon CNG-JS1 повністю сумісний з усіма сучасними операційними системами, що підтримують протокол «Plug and Play». У комплекті поставляється необхідні програмні компоненти для здійснення взаємодії з найбільш популярними ОС. Підключення до комп’ютера здійснюється за допомогою інтерфейсу USB 2.0.

Джойстик Canyon CNG-JS1 вже надійшов у продаж, його рекомендована роздрібна вартість становить 1,1 тис. руб.