Treelogic випустив новий антирадар TL-R1

474

Компанія Treelogic представила новий мультидиапазонный радар-детектор Treelogic TL-R1. Новинка виділяється можливістю роботи одночасно в дев’яти діапазонах частот, високою чутливістю приймача, стабільністю і точністю спрацьовування.


Антирадар Treelogic TL-R1

Пристрій приймає абсолютно всі види радарних і лазерних сигналів, включаючи сучасні модифікації короткоімпульсних радарів, а також сигнали безпеки дорожніх служб і відрізняється невибагливістю в процесі експлуатації, компактними розмірами, малою вагою, перешкодозахищеністю і дальністю дії.

Антирадар Treelogic TL-R1
Антирадар Treelogic TL-R1

Пристрій оснащений апаратним двоядерним модулем раннього попередження з гібридною обробкою сигналу, що розпізнає фіксовані камери, камери біля світлофорів і камери перевищення швидкості. Крім того, водій буде завчасно попереджений про радіолокаційних радарах, що вимірюють швидкість руху, а також інформований про наявність прихованих радарів – так званих «триноги». Treelogic TL-R1 визначає наявність радарів в радіусі до 2-х кілометрів, а при сприятливих умовах дальність може становити 4-5 км.

Антирадар Treelogic TL-R1 видає чіткі голосові повідомлення водієві в момент виявлення сигналів системи VG-2 (приладів, що виявляють радар-детектори), а також радіосигналів діапазонів X, k u, K, New K, Ka, New Ka і їх комбінацій. Також підтримується прийом сигналів вимірювачів швидкості лазерного типу, причому прилад безпомилково виявляє сигнали радарів в радіусі 360 градусів. Функція визначення короткоімпульсних сигналів Ultra-Ku включена за замовчуванням, тому у користувача не виникне необхідності додатково її настроювати.

Новинка має 2 режими функціонування: «Шосе» і «Місто». І якщо в режимі «Шосе» прилад реагує на всі отримані сигнали, то в межах міста датчик відфільтровує сигнали, які здатні викликати помилкове спрацьовування (датчики відкриття автоматичних дверей, банківські датчики). Додатково в радар-детекторі Treelogic TL-R1 використана нова система шумозаглушення, запобігає спрацьовування приладу на помилкові сигнали.

Живиться пристрій від автомобільного акумулятора через гніздо прикурювача, причому на торці адаптера розташовується кнопка, що дозволяє одним рухом швидко увімкнути або вимкнути подачу енергії на антирадар без необхідності перепідключати адаптер. Прилад додатково оснащений автоматичним контролером перепадів напруги, завдяки чому можна не турбуватися про стан радар-детектора, залишеного включеним під час запуску двигуна.

Зручне кріплення приладу дозволяє використовувати його разом з будь-яких автомобільних GPS-навігатором, включаючи пристрої сторонніх виробників, і розташовувати радар-детектор як на лобовому склі, так і на приладовій панелі (залежно від типу держателя, що поставляється в комплекті з GPS-навігатором або придбаного окремо).

Розміри пристрою – 74,5х53,7х18 мм, вага – 118 р.

Мультидиапазонный антирадар Treelogic TL-R1 вже доступний у продажу за ціною близько 3 тис. рублів.