Epson представив нові доступні проектори для бізнесу

419

Компанія Epson представила нові доступні за ціною бізнес-проектори: Epson EB-S10, EB-X10 і EB-W10.


Epson EB-S10

Всі три проектора відрізняються високою якістю зображення, яке забезпечується технологією Epson 3LCD. Завдяки цій технології яскравість білого кольору і колірна яскравість (CLO) проекторів залишається однаково високою – до 2600 Люмен, а кольори презентацій та відео виходять яскравими і в той же час природними. Більш того, завдяки вбудованому HDMI інтерфейсу моделі Epson EB-X10 і Epson EB-W10 підтримують сигнал високої чіткості, що додатково підвищує якість презентацій.

Проектори Epson EB-S10 і EB-X10 мають дозвіл SVGA і XGA відповідно. А модель Epson EB-W10 з роздільною здатністю WXGA дозволяє отримувати широкоекранні зображення виводити на екран максимум інформації.

Всі проектори нової лінійки легкі й компактні, їх вага становить всього 2,3 кг. В комплект мобільного рішення входить також сумка для перенесення.

Завдяки функціям моментального включення/виключення настройка проекторів здійснюється просто і займає небагато часу. Нові моделі універсальні і підходять для приміщень будь-якого розміру, що дозволяє проектувати великі зображення з малих відстаней. Для отримання оптимального, рівного зображення проектори мають функцію коригування вертикальних трапецеїдальних спотворень; в моделях Epson EB-X10 і EB-W10 ця команда виконується автоматично.

Один кабель USB дозволяє передавати зображення і сигнали управління мишею з комп’ютерів PC і Mac. Можна взагалі не використовувати ПК – завдяки підтримці проекторами Epson EB-X10 і EB-W10 проектування з зовнішніх носіїв USB.