Флагманські 3D LED-телевізори Samsung серії 9000 в Росії

376

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку 3D LED-телевізори флагманської серії 9000.

Моделі відрізняються рекордною товщиною – 7,98 мм. Ці телевізори підтримують відтворення всіх найбільш популярних стандартів 3D-зображення, включаючи новітній стандарт Blu-ray 3D, а інтегрована технологія конвертації в режимі реального часу перетворює стандартний відеозображення в тривимірне, дозволяючи дивитися звичайні телепрограми і фільми в 3D-форматі.

Для перегляду 3D-зображення необхідні фірмові 3D-окуляри. Компанія Samsung пропонує користувачам моделі, що працюють від батарей або від акумуляторів.

Висока якість зображення забезпечується завдяки технології підсвічування Edge LED і відеопроцесору 3D HyperReal Engine. Крім того, технологія 200 Гц Motion Plus забезпечує превосходнуючеткость, не допускаючи змазувань навіть в найдинамічніших сценах.

Елегантна функціональна підставка ховає в собі два USB-роз’єму, чотири роз’єми HDMI версії 1.4, а також різні аудіо – і відеовходи і виходи. Функція USB 2.0 Movie дозволяє дивитися фільми, відеоролики і фотографії прямо з флеш-накопичувача або жорсткого диска. А якщо ви не встигаєте подивитися улюблену передачу, її можна записати за допомогою вбудованого відеорекордера на зовнішнє пристрій пам’яті.

Наявність Ethernet-адаптера в моделях серії 9000 забезпечує розвинені комунікативні можливості телевізорів. А завдяки підтримці сервісу [email protected] з магазином додатків Samsung Apps користувачі отримують доступ до контенту популярних світових веб-сервісів — AccuWeather, AP News, eBay, Fashion TV, Picasa, Travel Channel, TV Guide, Twitter, YouTube, Facebook і російських провайдерів — РБК, GisMeteo, Спорт Експрес, Russia.ru.

У комплекті з LED-моделями серії 9000 пропонується пульт дистанційного управління з кольоровим сенсорним дисплеєм. Він дозволяє відображати на екрані як традиційні софт-клавіші, так і повноцінну QWERTY-клавіатуру. Крім цього, можливості підключення через інфрачервоний і Wi-Fi інтерфейси дозволяють наділити пульт розширеним функціоналом — на його екран можна виводити додаткову інформацію.

LED-телевізори Samsung серії 9000 відрізняються підвищеною енергоефективністю і відповідають таким суворим екологічним і енергетичним стандартам, як EnergyStar 4.0.

В Росії будуть доступні дві модифікації телевізорів: з можливістю настінного монтажу (кронштейн купується окремо) і для установки на AV-стійку.

Рекомендована роздрібна ціна LED-телевізори серії 9000 діагоналі 46 дюймів (UE46C9000) в Росії становить 220 тис. руб, моделі з діагоналлю 55 дюймів (UE55C9000) — 270 тис. руб.