Samsung представив захищений телефон Xcover271

535

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку захищених телефонів, анонсувавши нову модель – Xcover271. Телефон оснащений водо – і пилонепроникним корпусом, здатний тривалий час працювати без підзарядки в екстремальних умовах.


Samsung Xcover271

Samsung Xcover271 відповідає таким передовим стандартам захисту, як IP6X (повний захист від пилу і дрібнодисперсних частинок), IPX7 (можливість роботи під водою 30 хвилин на глибині до 1 метра) та MIL-STD-810F (стійкість до вологи, пилу, ударів і екстремальних температур в межах від -20° до +60°C). Надміцне скло екрану (рівень міцності 4H) стійко до подряпин, а сам корпус має композитне софт-тач покриття, що перешкоджає вислизанню телефону з руки. Для зручності набору тексту і роботи з телефоном навіть у рукавичках, клавіші у Xcover271 великі і опуклі.

Samsung Xcover271
Samsung Xcover271

GPS-навігація в поєднанні з сервісом Google Карти допоможе швидко визначити місце розташування, знайти короткий маршрут до будинку або відшукати необхідне місце по координатах. Крім того, в допомогу мандрівникові в арсеналі Xcover271 присутній цифровий компас. Крокомір вимірює, наскільки далеко пройшов власник пристрою, скільки він зробив кроків і скільки калорій спалив. Ще одна корисна функція в телефон — ліхтарик, що вмикається спеціальною клавішею.

Samsung Xcover271
Samsung Xcover271

Система шумозаглушення забезпечить комфортне спілкування навіть в атмосфері підвищеного шуму, наприклад, під час ремонтних робіт або поїздки в метро.

Xcover271 забезпечений сервісом SNS, що забезпечує миттєвий доступ до відомих соціальних мереж, в тому числі і до Facebook. Сервіс спеціально оптимізований для роботи на мобільних пристроях, відображаючи всю необхідну інформацію на екрані розміром 2″.

Користувальницький інтерфейс Outdoor Activity відрізняється інтуїтивним управлінням, а плеєр з технологією SoundAlive забезпечує високу якість звуку з об’ємним звучанням. В якості додаткових аксесуарів до нового телефону пропонуються автомобільна зарядка і Bluetooth-гарнітура.

На російському ринку Samsung Xcover271 з’явиться в жовтні цього року за орієнтовною роздрібною ціною 6 тис. рублів.