LG представив домашній кінотеатр HX995TZ з підтримкою Blu-ray 3D

249

Компанія LG Electronics представила на російському ринку флагманський домашній кінотеатр HX995TZ з підтримкою відтворення дисків Blu-ray 3D.


LG HX995TZ

Цей домашній кінотеатр включає в себе дві тонких фронтальні колонки, дві колонки об’ємного звучання і основний блок, спеціально розроблений під сучасні плоскі телевізори. Колонки, глибиною всього 29 мм, гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр за рахунок двох варіантів розміщення – підлогової установки або настінного кріплення. Модель HX995TZ забезпечує свободу від проводів: бездротовий основний блок і бездротової сабвуфер можна встановити в будь-якому зручному місці кімнати.

LG HX995TZ
LG HX995TZ

Потужне звучання цієї конструкції забезпечується загальною вихідною потужністю 1100 Вт. Як і всі домашні кінотеатри LG, модель HX995TZ з 5.1-канальним звуком оснащена фірмовою аудіо-технологією LG Звукова галерея: сім аудіо-режимів, у тому числі VSM Plus (Вдосконалена Віртуальна Звукова Матриця), Clear Voice (Чіткість мовлення) та MP3 Up-scaling (Оптимізація MP3), дають можливість налаштувати звук за своїм бажанням.

Крім відтворення дисків Blu-ray домашній кінотеатр HX995TZ відкриває цілий світ розваг за допомогою функції NetCast. При встановленому інтернет з’єднанні його моментально можна вивести в Інтернет по бездротовому Wi-Fi з’єднання, що дає можливість отримувати необмежений потоковий веб-контент, в тому числі з YouTube, обмінюватися цифровими фото через Picasa, дізнаватися погоду в будь-якій точці світу через AccuWeather. Система HX995TZ може також підключатися до комп’ютера або іншим цифровим пристроям, сертифікованим DLNA (Digital Living Network Alliance – Альянс домашніх цифрових мереж) та CIFS (Common Internet File System – Загальна межсетевая файлова система), що забезпечує легкий доступ до фільмів, фотографій і музики з цифрової домашньої бібліотеки, а також їх перегляду на екрані телевізора.

На довершення всього, HX995TZ має додаткові функції, доступні з дисками Blu-ray через сервіси BD-Live і Bonus View (онлайн доступ до музики, трейлерів фільмів та іншої додаткової інформації). Зв’язок з інтернет-сервісом Gracenote дозволяє розпізнавати музичні треки: сервіс вкаже виконавця, жанр, назва пісні і альбому. LG HX995TZ легко підключається до 3D телевізорів за допомогою кабелю HDMI. Домашній кінотеатр також має два входи HDMI для підключення інших пристроїв, таких як ігрові приставки та інші мобільні пристрої. iPod або iPhone підключаються до HX995TZ через спеціальну док-станцію, що забезпечує легкий доступ до медіа-файлів, що зберігаються на цих пристроях.

Новий LG Blu-ray 3D домашній кінотеатр HX995TZ з’явиться на російському ринку в жовтні 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 24 тис. руб.