LG випустила Blu-Ray 3D саунд бар HLX55W

562

Компанія LG Electronics представила на російському ринку тонку звукову панель (саунд бар) HLX55W, що підтримує відтворення дисків Blu-ray 3D.


LG HLX55W

Тонка гладка панель HLX55W з можливістю настінного кріплення ідеально доповнює новітні телевізори з діагоналлю 42 дюйми і вписується практично в будь-який інтер’єр. Активний бездротової сабвуфер можна легко встановити в будь-якому місці кімнати.

Новинка володіє вихідною потужністю 430 Вт і 4.1-канальним звуком. Крім того, шість аудіо-режимів фірмової функції LG «Звукова галерея», в тому числі VSM Plus («Вдосконалена Віртуальна Звукова Матриця»), Clear Voice («Чіткість мовлення») та MP3 Up-scaling («Оптимізація MP3»), дають можливість налаштувати звук за своїм бажанням.

Крім високих технологій і стильного дизайну, HLX55W володіє широким рядом додаткових можливостей. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi і підтримці DLNA, можна користуватися своїми вже наявними бібліотеками музики, фільмів і фото, що зберігаються на інших пристроях, і переглядати їх на екрані телевізора. Функція NetCast забезпечує доступ до світу онлайн-контенту; музичні треки розпізнаються через ресурс Gracenote: ви отримаєте інформацію про назву альбому, виконавця, пісні. Також саунд бар HLX55W сумісний з iPod і iPhone і може відтворювати музику з цих пристроїв. Можливість відтворення медіа-файлів із зовнішніх жорстких дисків ще більше розширює можливості HLX55W.

На російському ринку новий мультимедійний пристрій LG HLX55W Blu-ray 3D саунд бар з’явиться в жовтні 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 28 тис. руб.