Panasonic випустив DECT-телефон до 8 Березня

483

В кінці лютого на російському ринку з’явиться бездротовий телефон DECT Panasonic для прекрасної половини людства. Спеціальна святкова модель створена на базі 83 серії. Елегантний глянсовий корпус трубки і база прикрашені квітковим орнаментом з елементами японського стилю – квітами сакури. Ніжні квіти сакури є уособленням жіночої краси і весни.

Щоб порадувати російських жінок, компанія Panasonic випустила свій ексклюзивний телефон відразу в декількох колірних рішеннях. Наприклад, для прихильниць класичного стилю пропонується модель KX-TG8301RU1, виконана в чорному кольорі з червоним орнаментом. Для романтичних натур більшою мірою підійде апарат KX-TG8301RU2, який виконаний в білому кольорі з рожевим малюнком з квітів. Великий кольоровий дисплей, зручна клавіатура з яскравою блакитною підсвіткою і 32-х тональна поліфонія завершують образ надзвичайно витонченого аксесуара.

Включивши гучну, зв’язок можна займатися домашніми справами, не перериваючи розмови. Телефон здатний обходитися без заряджання до 15 годин в режимі розмови і 250 годин у режимі очікування.
Якщо в будинку є маленькі діти, дуже корисною буде функція «Нічний режим». Вона дає можливість відключити дзвінок вночі. Однак у телефонному довіднику можна вибрати абонентів, яким дозволяється дзвонити в будь-який час доби.

Моделі підтримують російський АОН і Caller ID, мають можливість прийому/відправки SMS повідомлень (за умови, що такі послуги надає місцевий оператор зв’язку). Телефонний довідник здатний зберігати до 200, а журнал вхідних викликів до 50 номерів.