Fly анонсував ігровий моноблок G1 з підтримкою двох сім-карт

604

Fly представив перший мобільний телефон-джойстик для гри на комп’ютері – Fly G1, з підтримкою двох сім-карт.

Дана модель позиціонується як ігровий телефон і орієнтована на молоду аудиторію любителів мобільних розваг. Fly G1 здатний працювати як джойстик для ігор на комп’ютерах під управлінням ОС Windows з використанням спеціального ігрового програмного забезпечення, що поставляється в комплекті з телефоном.

Fly G1 сконструйований у форм-факторі моноблок і виконаний в корпусі, покликаний захистити телефон в разі випадкового падіння. Модель володіє компактними габаритами 112×49.5х13мм і вагою 124 р.

Батарея тримає заряд 3,5 години в режимі розмови і до 240 годин в режимі очікування.

Fly G1 володіє широкими мультимедійними можливостями. 2,4 дюймовий дисплей (262 тис. кольорів) з роздільною здатністю 240×320 пікселів дозволить грати під вбудовані ігри. Fly G1 обладнаний вбудованою фото і відео камерою з цифровим зумом. Аудіо і відео плеєр підтримує популярні формати відтворення. Додатково телефон оснащений FM-тюнером з функцією запису. У моделі Fly G1 є також E-mail клієнт, WAP і GPRS – модем, а також Bluetooth. Мультимедійний контент зручно зберігати на картах пам’яті, телефон підтримує карти microSD об’ємом до 16 Гб.

Fly G1 володіє всіма необхідними традиційними функціями – можливістю обміну SMS, EMS і MMS, стандартним органайзером, телефонною книгою на 500 номерів з додатковою пам’яттю двох сім-карт і можливістю присвоєння мелодії і фото абоненту, набором поліфонічних мелодій з можливістю завантаження через інтернет. У комплектацію входить диск з іграми, скуштувавши які можливо оцінити функціональність ігрової моделі Fly G1. Телефон підключається до ПК через Bluetooth-адаптер. Вбудований сенсор руху дозволяє визначати положення телефону-джойстика в просторі. Під час гри положення телефону може змінюватися з вертикального на горизонтальне.

Ігри, що поставляються з телефоном: бадмінтон, теніс, 2 види боулінгу та спортивні змагання.

Продаж Fly G1 стартують на початку вересня, рекомендована ціна становить 4,2 тис. рублів.