Logitech анонсувала дві моделі навушників з мікрофоном

478

Компанія Logitech анонсувала випуск двох нових моделей навушників Logitech H530 USB Headset і Logitech Laptop Headset H555. Навушники Laptop Headset H555 компактно складаються і поміщаються у невеликий футляр, що входить в комплект. У моделі USB Headset H530 використані динамічні головки з лазерної налаштуванням, що забезпечують високу якість звуку. Обидві моделі сумісні з такими програмами, як Logitech Vid HD, Skype 4.0 для Windows і більш пізніми версіями, а також Skype 2.8 для Mac і новими оновленнями.


Logitech H530 USB Headset

Система Super wideband аудіо, розроблена Skype, дозволяє надати природність звучання голосу за рахунок передачі звуків в розширеному діапазоні частот. Плюс до цього для super wideband аудіо потрібна менша пропускна здатність каналу і реалізована підстроювання в реальному часі на випадок зміни інтенсивності трафіку в мережі.

Logitech Laptop Headset H555
Logitech Laptop Headset H555

Гарнітура Logitech H530 USB Headset дозволяє з легкістю розпізнати деталі. Динамічні головки з лазерної налаштуванням забезпечують чисте звучання в таких додатках, як розпізнавання мови, Інтернет-телефонія, чати, телеконференції та інші.

Регулювання гучності на навушниках дозволяє оптимізувати звучання безпосередньо в ході розмови, під час гри або прослуховування музики.

Модель Logitech Laptop Headset H555 забезпечить чистоту цифрового звучання в дорозі. Легкий вага, конструкція з кріпленням через голову і регульовані кліпси дозволяють налаштовувати ці навушники під індивідуальні параметри користувача.

Наявність USB-роз’єму дозволяє насолоджуватися високою якістю цифрового стереозвуку.

Обидві нові моделі навушників Logitech забезпечені мікрофоном з шумопоглинанням, який при розмові очищає сигнал від фонових шумів і забирається в сторону при завершенні бесіди.

Очікується, що модель Logitech Laptop Headset H555 з’явиться у продажу в липні 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 60 євро, а очікувана вартість Logitech H530 USB Headset після появи в продажу, в тому ж місяці складе 50 євро.