Мобільні телефони – що вони в нашому житті?

370

Важко повірити, але ще кілька років тому всі ми цілком обходилися без мобільних телефонів, зараз же без мобільного телефону багато не переступлять і порогу будинку. Ті, хто обзавівся мобільними телефонами раніше інших, ловили на собі захоплені погляди, мобільний телефон швидко став певним показником статусу його власника. Та й зараз, коли ця штучка вже не викликає таких бурхливих емоцій, як раніше, і мобільні телефони є у портфелі кожного школяра, ми все одно ні-ні та і поцікавимося тим, якої марки телефон у нашого партнера по бізнесу або нового знайомого.

Якби кілька років тому хтось заявив про те, що мріє придбати мобільний телефон з вбудованим фотоапаратом (про відеокамері навіть заїкатися не варто), то навколишні покрутили б пальцями біля скроні і назвали б цю ідею божевільною.

Сучасні мобільні телефони вже не дивують своїми можливостями – фото – і відеокамера, mp3-плеєр, диктофон, gps, крокомір, можливість виходу в Інтернет – виробникам мобільних телефонів стає все складніше дивувати покупця, а покупцю стає усе складніше орієнтуватися в світі мобільних телефонів. Зробити правильний вибір допомагає реклама. Іноді наголос робиться на класній дизайні, іноді бум у покупців викликає нова вбудована фішка.

Найбільшим попитом серед покупців, особливо останнім часом, користуються телефони Nokia і Apple. За телефонами нового покоління визнаного лідера Apple почалося справжнє полювання – кому не хочеться одному з перших придбати модну і стильну новинку. Та навіть висока ціна не відштовхує покупців, оскільки марка Apple є безсумнівною гарантією якості, хоча є і ті, хто намагається роздобути заповітну річ через знайомих і навіть через незнайомі людей, що проживають закордоном, щоб трохи виграти в ціні і отримати телефон раніше інших.

На правах реклами