Новий навігаційний мультимедійний центр Prology MDN-2660T

463

Prology представлил чергову новинку – двухдіновая мультимедійний центр з широкими функціональними можливостями – Prology MDN-2660T.


Prology MDN-2660Т

Цей пристрій примітний тим, що, крім відтворення аудіо та відео, в ньому є вбудований модуль навігації з можливістю відображення пробок. У процесі руху навігатор буде вказувати ваше поточне місце розташування і позначати найбільш оптимальний маршрут до місця призначення. Передустановлене програмне забезпечення «Навітел Навігатор» використовує докладні векторні карти понад 120 тис. населених пунктів, областей та міст Росії, в тому числі понад півтори тисячі міст з нумерацією до будинку. Картки містять інформацію про POI (Points Of Interest), це – актуальна база даних про найрізноманітніших об’єктах: заправних станціях, магазинах, сервісних центрах, ви самі можете фільтрувати висновок інформації в залежності від інтересу і потреби. Однією з особливостей MDN-2660T є відображення пробок на дорогах в режимі реального часу. Широкоформатний сенсорний РК-монітор MDN-2660T має діагональ 165 мм (6,5 дюйма), на ньому можна дивитися не тільки відео у форматах DVD і MPEG4, але і телевізійні передачі, завдяки вбудованому в апарат ТВ-тюнера, про наявність якого свідчить літера «Т» в назві моделі. Пристрій підтримує системи кольоровості PAL, SECAM і NTSC.

Вбудований цифровий PLL-тюнер здатний запам’ятати до 30 радіостанцій, крім цього є підтримка функції RDS-EON.

Prology MDN-2660T підтримує бездротову технологію Bluetooth для управління мобільним телефоном і передачі високоякісного стереозвуку. Ця функція зручна ще й тому, що дозволяє заощадити на пристрої HANDS Free.

Для любителів збирати великі колекції MP3 файлів на DVD дисках в системі передбачена підтримка файлової системи Giga MP3, що дозволяє програвати тисячі композицій з одного DVD. У MDN-2660T є вбудований слот для читання SD карт і підтримка карт пам’яті з інтерфейсом USB, завдяки чому Ви можете підключити сумісні зовнішні цифрові носії інформації.

Управління всією системою здійснюється за допомогою інтерактивної сенсорної панелі з графічним інтерфейсом, передбачено також і дистанційне керування з пульта.

MDN-2660Т має широкі комутаційні можливості, є 4.1 канальний вихід RCA, аудіо/відео вхід mini-jack на передній панелі, аудіо/відеовхід RCA, 2 відеовиходи RCA, один з яких – для камери заднього огляду. Підключення пристрою проводиться за допомогою стандартного роз’єму ISO. Максимальна вихідна потужність – за 55Вт на кожен з 4-х каналів.

MDN-2660Т виконана в мінімалістичному дизайні. Монітор, над яким розташовується завантажувальна щілину для дисків, трохи втоплений в корпус. З елементів управління на лицьовій панелі зліва від монітора присутні тільки енкодер, і дві кнопки: включення режиму навігації та виймання диска з пристрою, решту управління всіма системами розваг та навігацією проводиться через сенсорне меню екрана.

Надходження в продаж моделі Prology MDN-2660Т очікується в листопаді 2010 року.