Нові охоронні системи Alligator TD-350, TD-355

544

На російський ринок надходять нові охоронні системи: Alligator TD-350 і TD-355. Моделі Alligator TD-350 і TD-355 – повноцінні охоронні комплекси з двостороннім зв’язком. Це означає, що крім виконання дистанційних команд з 5-ти кнопкового брелока з РК-дисплеєм, система може сама сповіщати господаря про стан автомобіля. Вся інформація і повідомлення відображаються російською мовою у вигляді біжучого рядка на текстовому дисплеї брелока, цим ще майже ні одна система сигналізації похвалитися не може. Радіус дії – до 2000 м для TD-350 і 2500 м для TD-355, така дальність можлива завдяки використанню радіоканалу на частоті 868 МГц (вона вдвічі вище загальноприйнятої, завдяки цьому значно збільшена завадостійкість каналу), 355-ї моделі застосовується вузькосмугова частотна модуляція з розподіленим спектром, що і додає їй ще півкілометра дистанції. Інженерами компанії був ретельно продуманий наболіле питання про захист системи від сканування і «код-граббінг», ця проблема була вирішена за допомогою діалогового радіокод BACS Dialog з абсолютною криптостійкості. Одна з важливих функцій – це тривалий опір спробам викрадачів завести двигун, тобто іммобілайзер, або, простіше кажучи, блокування електроланцюга стартера з можливістю підключення додаткового блокування двигуна.

Застосовуючи останні розробки в галузі, інженери наділили TD-350 і TD-355 можливістю підключення модуля Bilarm GSM. Підключаючи цей модуль, Ви підвищуєте зручність управління і оперативність отримання інформації про стан автомобіля, а поняття дальності дії брелока втрачає сенс, тому що зв’язок з сигналізацією може бути встановлена практично з будь-якої точки землі, де працює стільниковий зв’язок. Буває, що сигналізації спрацьовують «вхолосту» з причини несправності дверей/замків самих автомобілів, на цей випадок у системах Alligator TD-350 і TD-355 передбачено 6 незалежних один від одного охоронних зон. Наприклад, якщо несправний кінцевий вимикач багажника, то охорону цієї зони можна відключити, зберігаючи при цьому контроль над іншими ділянками, наприклад, тільки над дверима салону. Також в арсеналі «зубастих вартою» є 29 програмованих з брелока охоронних і сервісних функцій, які забезпечать унікальну пристосовуваність системи і до перевагам користувача, і до різних умов експлуатації та охорони автомобіля.

Не можна обійти увагою такі функції, як дистанційний і автоматичний запуск двигуна, а також турботаймер. Вони забезпечують не стільки охорону автомобіля від угону, скільки підтримку «міцного здоров’я» серця автомобіля – двигуна. Дистанційний запуск може проводитися з брелока, крім того, це може відбуватися в автоматичному режимі по таймеру, по падінню температури або щодобово. З допомогою даної функції вирішується питання прогріву двигуна. Надзвичайно корисна функція, особливо в світлі майбутньої зими, коли у автомобілістів починають виникати проблеми з тим, щоб завести морозним ранком непрогрітий двигун. Система турботаймера перешкоджає вимикання двигуна після закінчення руху автомобіля і постановки на охорону, даючи йому ще попрацювати, при цьому підшипники турбіни, розкручені до більших обертів під час руху, не залишаються без змащення і охолодження від масляного насоса, в підсумку, термін служби турбіни істотно збільшується.

Також варто відзначити наявність у Alligator TD-350 і TD-355 інтерфейсу для підключення додаткового CAN-модуля, що розширює потенціал функціональності всієї системи. Його установка істотно полегшена за рахунок підключення 4-х дротовому кабелю роз’єм в роз’єм. Таким чином, виходить, що по зручності використання ця модель порівнянна з сигналізаціями з вже вбудованими CAN-модулями.

В брелоку TD-355 передбачено Li-ion акумулятор, який можна заряджати через стандартний роз’єм miniUSB, завдяки цьому корпус брелока став більш тонким і витонченим, відпала необхідність міняти батарейки. Охоронні системи TD-350 і TD-355 надійдуть у продаж на початку 2011 року.