Нищівна миша від SteelSeries

399

Компанія SteelSeries оголосила про випуск ігрової мишки SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm для онлайнових стратегій, розроблену спеціально для шанувальників гри World of Warcraft.


SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm

Оригінальний маніпулятор World of Warcraft: Cataclysm, створений при співпраці з Blizzard Entertainment, надає широкі можливості налаштування, інтуїтивні елементи керування, що забезпечують комфорт і чудові враження від гри. Новинку відрізняє відмінна ергономіка і унікальне оформлення, нагадує броньовану луску дракона Deathwing the Destroyer.

SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm
SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm

Deathwing the Destroyer – це дракон в світі Warcraft. Це древній дракон, повержений в грі Warcraft II: Beyond the Dark Portal і повернувся в додатку гри World of Warcraft: Cataclysm. Смертокрыл сіє навколо хвилі руйнувань і хаосу. Світяться елементи корпусу миші нагадують груди дракона, яка розкололася і стала сочитися потоками лави, оголюючи металеве серце монстра, який перейшов на бік темних сил.

SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm
SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm

Для додання додаткової привабливості миші, верхня частина корпусу обладнана кількома світлодіодами, які мають чотири рівня пульсації. Вони змінюються в залежності від дій гравця.

SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm
SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm

Ергономічна мишка SteelSeries World of Warcraft: Cataclysm оснащена 14 кнопками. Їх інтуїтивно зрозуміле розташування і добре продумана ергономіка допомагають геймерам зручно використовувати додаткові функції. Макро-команди і настройки можуть бути присвоєні будь-яких кнопок безпосередньо в процесі гри. Гравцям доступний найширший спектр опцій для тонкої індивідуального налаштування миші ? 16 мільйонів кольорів підсвітки, 4 рівня пульсації, можливість збереження 10 профілів для різних персонажів на рівні програмного забезпечення. Також є можливість зберігати профіль гравця і налаштування гри в самій мишці.

Маніпулятор оснащений найточнішим лазерним сенсором з максимальною роздільною здатністю 5040 точок на дюйм. Швидкість сканування поверхні становить 150 дюймів в секунду. Миша обладнана 2,5-метровим плетеним нейлоновим кабелем і має ергономічну форму для забезпечення більш комфортної роботи під час тривалих ігрових баталій. Новинка відрізняється приголомшливою частотою сканування – 11750 кадрів в секунду. Розмір миші – 7х18х22,5 см, вага – 452,5 р.