Prology представив мультимедійний центр з навігацією

410

Prology представив новинку – автомобільний мультимедійний центр з вбудованим модулем навігації Prology MDN-1710T.


Prology MDN-1710T

Моторизований широкоформатний РК-монітор з діагоналлю 7 дюймів нового Prology MDN-1710T забезпечений сучасною матрицею, завдяки якій вдалося добитися максимально природного зображення, значно поліпшити чіткість і контрастність картинки. РК-монітор підтримує системи кольоровості PAL, SECAM і NTSC, а також володіє інтуїтивно зрозумілим сенсорним русифікованим меню. Достатньо одного дотику до екрану для того, щоб налаштувати музику, навігатор або включити улюблений фільм.

Prology MDN-1710T
Prology MDN-1710T

Prology MDN-1710T підтримує формати DVD, CD, MP3, WMA і JPEG, а також підтримує файлову систему Giga Mp3, що дозволяє зчитувати до тисячі музичних файлів з одного диска. Крім того, в ресивер вбудований чутливий цифровий PLL тюнер з пам’яттю на 18 радіостанцій (FM/УКВ) і підтримкою системи RDS-EON, що дозволяє виводити на екран додаткову інформацію, наприклад назва радіостанції або прогноз погоди від радіостанцій, наприклад, про погоду. Новини, з допомогою нового головного пристрою від Prology, можна не тільки слухати, але й дивитися, адже завдяки зовнішньому ТВ-тюнера Вам будуть доступні більшість телевізійних каналів.

Ще однією важливою особливістю цієї моделі є наявність вбудованого модуля навігації. Можливість GPS-навігації забезпечується передвстановленою навігаційною системою компанії Navitel, яка є однією з провідних компаній на ринку автомобільних GPS навігаторів. У програмі використовуються докладні векторні карти міст і областей Росії, з назвами вулиць, номерами будинків, станціями метро і іншою важливою інформацією, що полегшує орієнтування як в мегаполісі, так і на місцевості. В комплект Prology MDN-1710T входять детальні карти не тільки Москви і Санкт-Петербурга, але і багатьох інших міст Росії, всього ж на сьогоднішній день Navitel пропонує карти 782 міст Росії з деталізацією до будинку! Крім цього, картки містять актуальну базу даних про більш ніж 100 000 найрізноманітніших об’єктах: заправних станціях, магазинах, сервісних центрах і POI (Points Of Interest). У процесі руху навігатор буде відображати Ваше поточне місце розташування, вказувати рекомендований маршрут і давати голосові підказки.

Мультимедійний навігаційний центр Prology MDN-1710T оснащений двома відеовиходи RCA для підключення додаткових моніторів, а також відеовходом для камери заднього огляду – незамінного помічника під час паркування.

Вихідна потужність пристрою – 4х55 Вт. Для підключення акустичної системи передбачений 4.1-канальний аудіовихід. Крім того, на передній панелі передбачений USB-порт, аудіо/відео, завдяки якому до центру можна підключити будь мультимедійний плеєр, що має роз’єм mini-Jack, включаючи популярний iPod.