Olympus VR-310: великий зум в компактному корпусі

491

Компанія Olympus випустила нову фотокамеру Olympus VR-310. VR-310 відрізняє потужний оптичний зум, тонкий корпус, сім «Чарівних фільтрів» і функція зйомки HD-відео.


Olympus VR-310

Об’єктив з ширококутним 10х оптичним зумом (24-240 мм) забезпечує високу якість знімків і відео. При цьому товщина VR-310 складає всього 19,3 мм.

Olympus VR-310
Olympus VR-310

У моделі є автоматичні функції, такі як «Подвійна стабілізація зображення» і «Розумний режим авто (i-Auto). Дозвіл 14 мегапікселів і зйомка HD-відео 720p порадують користувачів якістю навіть при перегляді на екрані з великою діагоналлю.

Olympus VR-310
Olympus VR-310

Подвійна стабілізація зображення компенсує нерізкість, викликану рухом камери, а «Слідкуючий автофокус» і ЖК-дисплей з діагоналлю 3 дюйми істотно полегшують зйомку і перегляд фотографій. «Слідкуючий автофокус» продовжує відстежувати об’єкт зйомки, навіть якщо він покидає кадр. Інші функції, такі як режим i-Auto, «Сюжетні програми» і «Технологія корекції тіней» автоматично налаштовує камеру, в залежності від умов зйомки.

Olympus VR-310
Olympus VR-310

VR-310 оснащена сім’ю «Чарівними фільтрами», які раніше були доступні тільки в камерах більш високого рівня. Тепер користувачі можуть дати простір для творчості, не купуючи дорогу камеру з безліччю зайвих для них функцій. Крім вже відомих фільтрів «М’який фокус», «Риб’яче око», «Поп-арт» і «Панк», в даній моделі представлений новий фільтр «Зоряний», додає блискітки на поверхні блискучих предметів.

Olympus VR-310 доступна в чотирьох кольорах: сріблястий, чорний, червоний, бузковий. Модель VR-310 надійде в продаж в січні 2011.