Fujitsu випустила повнофункціональний планшетний ноутбук Lifebook T580

650

Компанія Fujitsu представила новий повнофункціональний планшетний ноутбук Lifebook T580 з 10,1-дюймовим екраном.


Fujitsu Lifebook T580

Компанії Fujitsu Lifebook T580 — гнучка альтернатива традиційним планшетним ПК. Він має менший час відгуку завдяки більш потужному процесору і набагато практичніше в повсякденному використанні за рахунок наявності повноцінної клавіатури, двох роз’ємів USB, пристрої для читання карт SD і SmartCard, веб-камери і виходів для монітора VGA і HDMI-дисплея.

Lifebook T580 важить всього 1,4 кг і має сенсорний екран, який повертається в двох напрямках, завдяки чому новинка легко трансформується з ноутбука в планшет. В результаті користувачі отримують повний набір функцій сенсорного екрану, включаючи технологію multi-touch з підтримкою чотирьох точок дотику, 14 різних жестів управління, а також функції подвійного натискання, прокрутки, масштабування, повороту зображення. Подвійний дигитайзер забезпечує найвищу точність і чутливість до натиску при роботі зі стилусом, а операційна система Microsoft Windows 7 розпізнає рукописне введення на 26 мовах і голосові команди.

При роботі в мобільному режимі можливості для зв’язку тепер не будуть обмежені, так як Lifebook T580 оснащений модулем 3G/UMTS у поєднанні з GPS-навігатором (опція), в ньому передбачені підтримка бездротових мереж і інтерфейс Bluetooth. Новітня процесорна технологія Intel Core забезпечує швидку обробку даних. Крім того, за допомогою зручних кнопок користувачі можуть легко і просто запускати часто використовувані програми та перевіряти рівень заряду батареї. До функцій безпеки відносяться біометричний датчик відбитка пальця та рішення Fujitsu Advanced Theft Protection.