Olympus випустила три моделі фотокамер серії FE

154

Компанія Olympus представила три нові моделі фотокамер серії FE. Очолює серію 14-мегапіксельна модель FE-5050 стане підходящим вибором для різних видів зйомки. 5х ширококутний оптичний зум (26-130мм) дозволить зняти сюжет – від портрета до панорами. Нова функція «Цифрова стабілізація плюс» знижує рівень шуму і забезпечує поліпшену передачу кольору, а надати знімкам унікальний настрій допоможуть 6 художніх фільтрів, у тому числі нові «Весілля» і «Рок». Корпус камери має товщину всього 18,8 мм. Також FE-5050 оснащена дисплеєм з діагоналлю 2,7 дюйма, слотом для карт пам’яті SD, підтримується функція заряду акумулятора від USB. Камера укомплектована повним набором технологій, необхідних для отримання якісних знімків: слідкуючий автофокус, режим i-Auto і поліпшене визначення осіб (до 16 осіб). Новинка буде доступна в корпусі одного з чотирьох кольорів: зоряне срібло, класичний чорний, шампанський золотий і рожевий.


Olympus FE-5050

Друга камера FE-5040 також оснащена 5x ширококутним оптичним зумом (26-130мм), дисплеєм діагоналлю 2,7 дюйма і сенсором з роздільною здатністю 12 мегапікселів. Серед інших можливостей: слідкуючий автофокус, режим i-Auto, шість «чарівних фільтрів» («Риб’яче око», «Поп-арт», «Малюнок», «Пінхол» і нові фільтри «Весілля» і «Рок»), Визначення осіб (до 12 осіб) і цифрова стабілізація зображення допоможуть отримати якісні знімки. Завершують функціональність слот для карт пам’яті SD, функція заряду акумулятора від USB. Корпус камери доступний в різних кольорах: зоряне срібло, класичний чорний, малиновий, червоний і фіолетовий помаранчевий.

Olympus FE-5040
Olympus FE-5040

Третя камера FE-4050 оснащується 12-мегапіксельною матрицею. FE-4050 оснащена 4x ширококутним оптичним зумом (27-108 мм) і підтримує нову функцію «Цифрова стабілізація зображення плюс». Серед інших особливостей: дисплей з діагоналлю 2,7 дюйма, слідкуючий автофокус, режим i-Auto, покращене визначення осіб (до 16 осіб), слот для карт пам’яті SD і функція заряду акумулятора від USB. І це ще не все. Камера оснащена шістьма «чарівними фільтрами» («Риб’яче око», «Поп-арт», «Малюнок», «Пінхол» і нові фільтри «Весілля» і «Рок»). Корпус FE-4050 доступний в декількох кольорах: зоряне срібло, класичний чорний, винний червоний і чистий білий.

Olympus FE-4050
Olympus FE-4050

Нові моделі надійдуть у продаж у вересні 2010.