Panasonic анонсував гібридну камеру DMC-GH2 з сенсорним екраном

419

Компанія Panasonic представила новітнє поповнення сімейства системних фотоапаратів LUMIX G Micro System – камеру Lumix DMC-GH2. Камера DMC-GH2, оснащена сенсорним екраном, за швидкістю автоматичного фокусування є однією з найшвидших у світі, система автофокусування Light Speed наводиться приблизно за 0,1 секунди. Ключові компоненти: сенсор і процесор зображення – були повністю перероблені, завдяки чому вдалося добитися високої якості зображення, м’яких тонових переходів і хорошою різкості.


Panasonic DMC-GH2

В камері DMC-GH2 представлено безліч інновацій, вона дозволяє знімати Full HD-відео в дозволі 1920х1080/50i, при цьому якість зображення виходить високим, особливо при зйомці у форматі 50p. А зйомка в киноформате 24p з бітрейтом 24 Мбіт/с за якістю картинки не поступається кінофільмів. У поєднанні з режимом «Кіно», новою опцією популярного режиму «Фільм», формат 24p дозволяє домогтися тонового діапазону, який був видний тільки в кінофільмах. Новий режим «Швидкість Фільму» дозволяє знімати відео зі змінною частотою кадрів, завдяки чому можливо чергувати ефекти уповільненої і швидко руху. Окремо необхідно відзначити нову функцію «Розширена Телеконверсия», вона віртуально розширює можливості трансфокатора, дозволяючи у всіх подробицях розглянути об’єкти в кадрі, ця функція доступна в режимах фото – і відеозйомки. До того ж, ви можете спостерігати за ходом зйомки на окремому екрані в реальному часі зображення HDMI-виходу виводиться на зовнішній екран.

Сенсорний екран, що відкриває нові можливості управління, був вперше представлений на системній камері DMC-G2, у фотоапараті DMC-GH2 він отримав подальший розвиток. Завдяки поєднанню поворотного РК-екрану і нового видошукача мультиформатного видошукача з функцією Live View, камера DMC-GH2 відкриває новий рівень зручності управління. Компанія Panasonic розширила лінійку об’єктивів для системи LUMIX G Micro System, тепер у неї входить 11 ексклюзивних об’єктивів, включаючи і новий об’єктив з фіксованою відстанню LUMIX G 14 мм / F2.5 ASPH (H-H014), телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню LUMIX G VARIO 100-300 мм / F4.0-5.6 / MEGA O. I. S. (H-FS100300) і 3D-об’єктив LUMIX G 12,5 мм / F12 (H-FT012).

Режим iA (Інтелектуальний Авто) постійно еволюціонує, тепер він використовує нову технологію Інтелектуального управління динамічним діапазоном. Також з’явилася нова опція функції Інтелектуального дозволу, «Розширений», – зображення, надруковані великим форматом, будуть виглядати природно.