Правильне зберігання зернових культур.

8-30-2018

Правильне зберігання зернових культур.

Основний спосіб якісного зберігання зерна – використання елеватора. Кожна операція з зерном в елеваторі повністю механізована і дозволяє забезпечувати вільне пересування в необхідному напрямку, наприклад, відправка на сушку, очистку. Також елеватор дозволяє доводити великі партії аграрних культур до необхідної кондиції якості, проводити швидкі завантаження і відвантаження. Стандартні варіанти елеваторів представляють собою величезні металеві ємності, куди завантажується зерно. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить молотый кофе в украине.
Всередині конструкції оснащені норіями та конвеєрами, завдяки яким зерно вільно переміщається в потрібному ритмі. Як правило, всі елеватори оснащені системами аерації і контролем температурного режиму, вагами і лабораторією, де відслідковуються критерії якості зерна. Кожен елеватор складається з пункту прийому зернових культур, транспортних засобів, робочих башт, зернових сушарок, пристроїв за допомогою яких відбувається завантаження і відвантаження мас, вагових комплексів. Послуга «зберігання зерна на елеваторах» починається з пункту прийому зерна.
Зернові культури потрапляють в приймальний бункер і далі з допомогою транспортних механізмів відправляються в робочу башту. У ній розміщено спеціальне обладнання, за допомогою якого відбувається повне очищення зерна. Візуально робоча вежа нагадує багатоповерхове сталеве споруда, вкрита оцинкованими листами сталі. Зберігання зерна в елеваторах передбачає процедуру сушіння, тому комплекс обладнаний сучасним зерносушильным обладнанням і сучасними системами управління.