Смартфон Acer liquidmini: смартфон в компактному корпусі

513

Корпорація Acer представила новий смартфон liquidmini, виконаний в компактному корпусі з хромованими елементами, що працює під управлінням ОС Android 2.2 Froyo, оснащений процесором Qualcomm 7227 з тактовою частотою 600 МГц і 3.2-дюймовим ємнісним сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю HVGA (480х320 точок).


Acer liquidmini

Acer liquidmini пропонується в п’яти яскравих колірних рішеннях: чорний (jet silver), синій (royal blue), чорний (piano black), зелений (lime green) і рожевий (light pink).

Acer liquidmini
Acer liquidmini

Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс Acer, встановлений в liquidmini, дозволяє користувачам максимально комфортно розташувати додатки і віджети в залежності від своїх уподобань. Крім таких додатків як Facebook, Twitter, YouTube, Picasa і Flickr, смартфон Acer liquidmini встановлено мультимедійний програвач NemoPlayer. Новий додаток Acer SocialJogger об’єднує оновлення соціальних мереж Facebook і Twitter, дозволяючи переглядати їх за допомогою колеса прокрутки, отримувати інформацію з допомогою спеціального міні-програм на головному екрані, а також коментувати і обмінюватися файлами з допомогою простого у використанні інтерфейсу.

Acer liquidmini
Acer liquidmini

Acer liquidmini оснащений 5-мегапіксельною камерою, FM-радіо, а також гніздом для карти пам’яті з можливістю розширення до 32 Гб, що дозволить користувачеві завжди мати при собі велику колекцію музики і іншого мультимедійного контенту.

Acer liquidmini
Acer liquidmini

За допомогою технології DLNA смартфон Acer liquidmini можна використовувати як бездротовий сервер для всіх домашніх пристроїв користувача. Весь мультимедійний контент, збережений в смартфоні, можна переглядати на екрані ПК, телевізора або ігрової консолі. У Acer liquidmini встановлено ПО Acer clear.fi – інноваційна платформа, що забезпечує інтуїтивно-зрозуміле і комфортне спільне користування контенту, розташованого на всіх домашніх цифрових пристроях, об’єднаних в домашню мережу. Ідея Acer Clear.fi полягає у створенні зручної системи із загальним інтерфейсом для обміну медіафайлами, що знаходяться на різних пристроях користувача, без використання носіїв (дисків, флешок і т. д.).

Acer liquidmini
Acer liquidmini

Платформа Clear.fi не вимагає ніякої попередньої настройки, вона встановлена в кожне пристрій Acer, і воно зможе миттєво підключатися до бездротової домашньої мережі та проводити обмін збереженими мультимедійними файлами з іншими цифровими пристроями.

Acer liquidmini
Acer liquidmini

Орієнтовно Acer liquidmini надійде в продаж в Росії в березні 2011 року за пропонованою ціною близько 11 тис. рублів.

Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini
Acer liquidmini