Samsung анонсував новий кишеньковий Full HD-камкодер HMX-P100

411

Компанія Samsung Electronics представила новітню камеру HMX-P100 формату Point&Shoot з простим і зручним управлінням.


Samsung HMX-P100

Full HD модель HMX-P100 розроблена спеціально для тих користувачів, хто любить обмінюватися своїми відеозаписами з друзями і близькими, і тим, кому потрібен швидкий доступ до управління камерою.

Samsung HMX-P100
Samsung HMX-P100

Камкодер HMX-P100 — це послідовник моделі HMX-E10. Ключовим рішенням в моделі є 5-мегапіксельна матриця BSI CMOS (із заднім підсвічуванням), яка забезпечує високу якість запису навіть в умовах низької освітленості і дозволяє знімати відеоролики в HD якості. У моделі HMX-P100 встановлений високоякісний світлосильний об’єктив з автофокусом, що є додатковою перевагою для забезпечення чітких і контрастних відеозаписів.

Samsung HMX-P100
Samsung HMX-P100

Технологія One Touch Sharing допоможе в декілька дотиків до сенсорного екрану завантажити тільки що зняті відеозапису на будь відеохостинг, щоб поділитися ними зі своїми друзями і близькими. Камкодер поставляються з передвстановленою програмою-редактором Intelli-Studio 2.0, за допомогою якої можна редагувати записи, просто підключивши камеру до комп’ютера. Камера оснащена вбудованим USB-коннектором і дозволяють скопіювати дані на ноутбук або комп’ютер, а також підзарядити пристрій, навіть перебуваючи в дорозі.

Samsung HMX-P100 оснащується вбудованим РК-дисплеєм з широким кутом огляду 80°. Це означає, що незалежно від того, як користувачі будуть тримати камеру, їм завжди буде доступно чітке і контрастне зображення. Новий камкодер також можна використовувати як фотокамеру: модель HMX-P100 здатна робити фотознімки з роздільною здатністю 5 мегапікселів.

Камкодер використовує пам’ять на основі Micro SD технології, що допомогло інженерам компанії домогтися більш компактних розмірів, ніж у більшості аналогічних моделей на ринку. Завдяки компактній і зручній конструкції камера з легкістю помістяться в кишені куртки або невеликій сумці.

Новинка також оснащена рядом «розумних» технологій, таких як інтелектуальний автоматичний режим Smart Auto і режим Запис-Пауза (Smart Record Pause). Технологія Smart Auto автоматично вибирає відповідний режим зйомки в залежності від цілого набору параметрів: колір, освітленості, яскравості і об’єкта зйомки. В результаті виходять ролики, порівнянні за якістю з професійним відео. Технологія Smart Pause дозволяє легким натисканням кнопки поставити на паузу, а потім відновити запис з певного моменту, у разі якщо користувачам необхідно тимчасово припинити зйомку. Дане рішення зробить процес редагування і монтажу відео більш легким і доброзичливим до починаючим користувачам.