Samsung представив нові плазмові телевізори серії 6500

418

Компанія Samsung Electronics представила в Росії нові ультратонкі плазмові телевізори серії 6500 з діагоналлю екрана 50 і 58 дюймів.

Товщина корпусу нових плазмових телевізорів, витриманих в оновленій дизайнерської концепції Crystal Design, становить 3,7 див. Телевізори оснащені поворотною підставкою, що дозволяє обертати його в бік, комфортну для перегляду.

Samsung PDP6500

У нових плазмових телевізорах серії 6500 інженери Samsung застосували інноваційну технологію Clear Image Panel. Замість звичного скла в конструкції панелі використовується ультратонкий плівковий світлофільтр, який дозволяє усунути подвійні відображення і забезпечує високу чіткість зображення і перенесення кольорів практично для будь-якого кута перегляду. Завдяки Clear Image Panel в яскраво освітлених приміщеннях зберігається контрастність і чіткість зображення.

Samsung PDP6500

У нових телевізорах Samsung використаний цілий ряд унікальних технологій. Технологія Mega Dynamic Contrast у поєднанні з новим відеопроцесором HyperReal Engine забезпечує високу контрастність і чіткість у форматі Full HD. Завдяки новим светофильтрам, поліпшеної конструкції осередків і новим люминафорам, телевізори отримали насичені, багаті кольори, глибокий чорний і яскраві світлі тони.

Крім того, плазмові телевізори оснащені технологією 600 Гц Subfield Motion, що дозволяє уникнути проблем з відображенням руху при динамічній картинці, яка притаманна традиційним моделям на ринку. Технологія додає 10 субполів в кожен кадр, роблячи контури чіткіше, а текст різкіше.

Також нові моделі серії 6500 забезпечені технологією Cinema Smooth з режимом Movie Mode. Ця функція забезпечує яскраву й чітку картинку, наближену до вихідного формату, наче у справжньому кінотеатрі.

Серія 6500 пропонує користувачам нові можливості. Тепер за допомогою сервісу [email protected] можна завантажити десятки додатків від світових (YouTube, Twitter, AccuWearher, FaceBook, History, Picasa, Getty Images) і російських (РБК, GisMeteo, Спорт-Експрес, Russia.ru) веб-сервісів. Програми дозволяють своєчасно дізнаватися свіжі новини, прогноз погоди, курси валют навіть під час перегляду фільмів і телепередач.

Крім того, новий плазмовий телевізор серії 6500 взяв на себе функції мультимедійного плеєра. Тепер, щоб переглянути свої колекції фільмів або фотографій, не потрібно підключати ноутбук до телевізора або записувати їх на диск. Телевізори Samsung оснащуються двома роз’ємами USB з фірмовою технологією USB 2.0 Movie, що дозволяє відтворювати контент безпосередньо з флеш-накопичувача, зовнішнього жорсткого диска, цифрової камери або будь-якого іншого носія, що підтримує USB-з’єднання.

Завдяки чотирьом роз’ємам HDMI користувачі можуть переглядати на широкоформатному екрані телевізора контент з різних цифрових пристроїв, таких як камкодеры та мультимедійні комп’ютери, без стиснення даних. Функція InstaPortS забезпечує миттєве перемикання між HDMI-джерелом зображення.

Крім цього, телевізори оснащуються функцією AllShare, за допомогою якої можна створити домашню мережу між сумісними пристроями через DLNA-з’єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

Датчик Eco Sensor визначає рівень освітленості в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення на екрані. У добре освітленому приміщенні яскравість екрану збільшується, а в слабоосвітленому — зменшується, що не тільки дозволяє скоротити витрати на електроенергію, але і помітно знижує навантаження на очі.

Рекомендована роздрібна ціна на плазмові телевізори серії 6500 в Росії становить 70 тис. руб. за модель PS50C6500 (50 дюймів) і 130 тис. руб. за PS58C6500 (58 дюймів).