Samsung представила в Росії нову бездзеркальну камеру NX100

442

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нової бездзеркальної системної фотокамери Samsung NX100, забезпеченою об’єктивом i-Function.


Samsung NX100

Камера NX100 використовує ті самі передові технології, що і NX10, включаючи APS-C сенсор, який забезпечує високу якість знімків, і 3-дюймовий AMOLED-дисплей.

Samsung NX100
Samsung NX100

Крім тонкого, легкого і привабливого корпусу, Samsung NX100 оснащується об’єктивом i-Function з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який вперше дозволяє управляти функціями фотокамери безпосередньо з об’єктива. NX100 також має одну з найвищих швидкостей автофокусування. Чутливість ISO підвищено до максимального значення 6400 в динамічних сценах.

Samsung NX100
Samsung NX100

Об’єктив забезпечений зручно розташованої кнопкою i-Function, яка дозволяє здійснювати навігацію по пунктам меню і змінювати значення кожної настройки за допомогою кільця фокусування. Нова система дозволяє зручно змінювати налаштування за допомогою i-Function, не відводячи об’єктив безпосередньо від об’єкта зйомки. Користувач може швидко змінювати витримку, діафрагму, експозиційне число, баланс білого, і значення чутливості за ISO, натиснувши кнопку i-Function і повернувши кільце об’єктива. При цьому ви одразу бачите зміна налаштувань на дисплеї фотоапарата.

Samsung NX100
Samsung NX100

Samsung NX100 має також режим пріоритету об’єктива, в якому зміна об’єктивів для отримання відмінних знімків відбувається ще простіше. Кожен об’єктив Samsung маркований значками, які чітко вказують його основне призначення, тому починаючі користувачі зможуть швидко розібратися, який об’єктив потрібен для того чи іншого сюжету. У режимі пріоритету об’єктива включаються оптимальні для даного сюжету налаштування. Наприклад, якщо приєднаний об’єктив для ландшафтної зйомки, фотокамера автоматично переходить у відповідний режим.

Фотокамера має спеціальну «творчу» функцію Smart Filter. У режимі перегляду/відтворення користувач може застосувати до зображення сім різних ефектів, як наприклад: «віньєтка», «м’який фокус», «риб’яче око», «мініатюра» та інші.

Крім фотозйомки, нова камера NX100 дозволяє записувати відео високої чіткості у форматі HD (дозвіл 720р). Вона дозволяє також працювати в режимі Picture Sound, в якому знімки можна доповнювати аудиозаметками. Щоб забезпечити високу якість зображення, навіть якщо об’єктиви постійно змінюються, камера NX100 забезпечена функцією очищення ультразвуком, в ході якої з об’єктива видаляються всі частинки пилу.

До нової камері NX100 компанія Samsung випустила цілий ряд передових змінних об’єктивів і додаткових аксесуарів, які розширять можливості користувачів. Одночасно з фотокамерою представлений компактний зум-об’єктив 20-50 мм. До того ж незабаром буде випущений невеликий і легкий 20-міліметровий ширококутний панкейк-об’єктив. Ще два спеціалізованих об’єктива стануть доступні в першій половині 2011 року: 6-міліметровий об’єктив для макрозйомки і надпотужний телеоб’єктив 18-200 мм. Крім того, у другій половині 2011 року Samsung представить об’єктиви 16 мм, 8 мм і 16-80 мм. Систему NX доповнять також такі засоби, як електронний видошукач, спалах і GPS-модуль, що фіксує географічне розташування.

На російському ринку камера Samsung NX100 з’явиться в жовтні цього року за орієнтовною роздрібною ціною 20 тис. рублів.