Samsung представив Full HD проектор SP-A600

476

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий Full HD проектор SP-A600 для домашнього кінотеатру.


Samsung SP-A600

Новий проектор Samsung SP-A600 був розроблений спеціально для використання в системі домашнього кінотеатру. Завдяки технології формування зображення DLP 1080p, використовує інноваційну систему колірних фільтрів, SP-A600 дозволяє отримати якісну картинку в Full HD роздільній здатності (1080p) з глибоким і насиченим кольором. Рознесені на один мікрон один від одного дзеркала в чіпі DLP мінімізують простір між пікселями, також сприяючи створенню якісного зображення.

Відрізняючись світловим потоком потужністю до 1000 ANSI люмен, а також глибоким чорним кольором та високою контрастністю зображення, новий проектор дозволяє створити в домашніх умовах атмосферу кінозалу. Режим 24 Frame True Film (1080р/24) зберігає вихідну частоту чергування кадрів фільму, що дозволяє дивитися фільми в тій якості, в якому вони замислювалися творцями. SP-A600 дозволяє відтворювати зображення на 100-дюймовому екрані з відстані всього 3,4 метра. Крім того, новий проектор Samsung SP-A600 характеризується часом відгуку 16 мікросекунд, забезпечуючи максимально динамічну картинку при перегляді спортивних програм, блокбастерів або у відеоіграх.

Новий Full HD проектор виконаний в елегантному стилі Dolphin Design, його відрізняють вишукані, плавні форми. Оснащений рядом портів, включаючи HDMI, S-Video і РС, новий проектор дозволяє підключити практично будь-який сучасний пристрій, починаючи від ноутбука і закінчуючи ігровою приставкою. Завдяки низькому рівню шуму 24 дБ, користувачі не будуть відчувати дискомфорту під час перегляду фільмів. Full HD проектор відрізняється надійністю і довговічністю; термін служби лампи — понад 4 тис. годин.

Новий Full HD проектор для домашнього кінотеатру Samsung SP-A600 надійшов у продаж в травні 2010 року за ціною 65 тис. руб.