Samsung представив нові кольорові друкуючі пристрої

325

Компанія Samsung Electronics представила шість нових моделей кольорових друкувальних пристроїв. Компактні кольорові принтери і мультифункціональні пристрої характеризуються екологічністю і низьким енергоспоживанням. Новинки підійдуть як для особистого, так і для офісного використання.


МФУ Samsung CLX-3185

Завдяки кнопки Print Screen користувачі зможуть одним натисканням роздрукувати інформацію, яка в даний момент відображається на екрані. При цьому додаток AnyWeb Print дозволяє друкувати тільки те, що необхідно, а не всі веб-сторінки цілком, заощаджуючи таким чином папір і тонер. Багатофункціональна клавіша Soft Power допомагає управляти простими операціями та заощаджувати електроенергію, переводячи пристрій в сплячий режим одним натисканням.

Нові принтери і МФУ підходять для невеликого робочого простору, так як відрізняються більшою компактністю порівняно з попередніми моделями Samsung. Пристрої представлені в двох колірних рішеннях — чорному і сірому.

Samsung CLP-320
Samsung CLP-320

Нові моделі кольорових лазерних принтерів Samsung CLP-320, CLP-325 і CLP-320N і БФП Samsung CLX-3185, CLX-3185N і CLX-3185FN характеризуються високою швидкістю друку — 16 сторінок в хвилину при чорно-білого друку і 4 сторінок у хвилину при кольоровий. Крім того, кольорове МФУ CLX-3185FN відрізняється можливістю прийому факсимільних повідомлень, об’єднуючи в собі функціонал основних офісних пристроїв. Це дозволяє значно економити робочий простір.

Samsung CLP-325
Samsung CLP-325

Нові МФУ оснащено функцією Eco-друк, завдяки якій можна одним натисканням кнопки запустити економічну друк документа на двох сторонах одного листа в сірих тонах. У цьому режимі пристрій дозволяє помітно скоротити кількість енергії, що витрачається на роздруківку, а також заощадити папір і тонер, що допомагає знизити негативний вплив на навколишнє середовище.

Всі шість нових моделей друкуючих пристроїв підтримують високопродуктивні ч/б картриджі, розраховані на друк більш ніж 1500 сторінок на одній заправці, і кольорові картриджі, розраховані на 1000 сторінок.

Нові моделі кольорових друкувальних пристроїв будуть представлені на російському ринку в червні 2010 року.