Meijin випустив компютер з SSD

299

Компанія Meijin представила новинку – комп’ютери Meijin з операційною системою на SSD диску.
У нових моделях комп’ютерів Meijin в якості завантажувального диска використовується SSD накопичувач Intel об’ємом 40 Гб. Таке рішення дозволило збільшити швидкість завантаження і перезавантаження комп’ютера, а також будь-які звернення до файлів ОС в 2-3 рази.

Підвищення швидкості роботи стало доповненням «начинки» комп’ютер Meijin Extreme, в основі якого чотирьохядерний процесор Intel Core i7 950. Процесор має 8 Мб кешу третього рівня і підтримує 64-розрядні додатки. В основі – материнська плата з набором мікросхем Intel X58. Все це відмінно доповнюють 12 Гб пам’яті DDR3 і графічна система з топових відеокарт Nvidia GTX 295.

Корисними будуть і інші характеристики: універсальне BW-RW-пристрій; звукова карта Creative X-Fi, яка має повну підтримку EAX 5.0 і стандарту X-Fi CMSS-3D; TV-вихід, який дає можливість переглядати відео та фільми на великому екрані телевізора; готовність для підключення до дротових і бездротових мереж, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті і т. д. Комп’ютер готовий для підключення в мережу і роботи в Інтернеті.