Samsung випустить 576-мегапіксельний сенсор вже до 2025 року

62

Samsung веде розробку амбітного проекту, пов’язаного зі створенням нового датчика для камер, який буде мати фантастичне дозвіл, рівне близько 600 мп. Про це стало відомо ще минулого року.

Однак вже тоді всім було очевидно, що коли топовим на ринку є датчик в 108/200 мп, то поява нового продукту з характеристиками, які в три рази перевершують кращий зразок нинішнього часу, – це дуже віддалена перспектива. Датчик з таким великим дозволом не може з’явитися зовсім скоро.

Під час недавньої презентації компанії samsung на semi europe summit, яку робив хечан лі, старший віце-президент з автомобільних датчиків в samsung electronics, була оприлюднена інформація, що samsung планує випустити датчик з не менш фантастичним дозволом, рівним 576 мп, вже в 2025 році. Слайд з цієї презентації був опублікований у виданні image sensors world, що вказує, що даний слух є обґрунтованим.

Компанія samsung була першою в світі, де з’явився сенсор з роздільною здатністю 108 мп. Зовсім недавно samsung представила перший в світі датчик камери смартфона з роздільною здатністю 200 мп – samsung isocell hp1. Досвід розробки оптичних датчиків революційного рівня у компанії є.

Відразу виникає питання, навіщо такий потужний датчик смартфону?

Samsung дає на нього наступну відповідь: цей 576-мегапіксельний датчик розробляється не для смартфонів, а для автомобілів. Він може застосовуватися також в дронах і медичному обладнанні. Можливо, він також знайде застосування і для смартфонів, але поки такі варіанти застосування не названі. Тому розробка з прицілом на ринок смартфонів поки не є пріоритетною.

Про те, що samsung дійсно створює оптичний датчик з рівнем дозволу вище 500 мп, з’явилося і стороннє підтвердження в минулому році. Про це заявив йонгін пак, виконавчий віце-президент підрозділу сенсорів samsung.

Кілька місяців тому в мережу просочилися чутки, що розробляється в samsung 600-мегапіксельний сенсор буде мати пікселі розміром 0,8 мкм. Розмір матриці становить 1/0, 57 дюйма. Повідомлялося також, що датчик буде мати опуклу форму з висотою 22 мм.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд веб-камери razer kiyo pro . Ця камера razer kiyo pro потенційно здатна стати кращим другом стримерів, віддалених співробітників і звичайних екстравертів. Вона оснащується великим світлочутливим сенсором, може записувати full hd відео на 60 к / с, підтримує hdr і пропонує безліч опцій для тонкого налаштування. Детальніше про це читайте в статті “огляд веб-камери razer kiyo pro : коли стрімінг-це покликання”.

читайте також:

samsung отримала патент на набір рухомих камер зі змінною апертурою і полем зору