Samsung випустив SD-відеокамери з 65х зумом

419

Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск нових SD-відеокамер серії SMX-F50. Створені для любительської зйомки, нові відеокамери відрізняються зручною конструкцією, а також одним з найдосконаліших об’єктивів на ринку з 65х зумом і рядом інноваційних особливостей, що включають технологію Smart BGM, вперше застосовану в аматорській відеокамері.


Samsung SMX-F50

Нові відеокамери Samsung серії SMX-F50 підтримують карти пам’яті стандарту SD, а моделі SMX-F53 і SMX-F54 доповнені внутрішньою пам’яттю, об’ємом 8 і 16 Гб відповідно. Користувач може записати до 6 годин 20 хвилин відео (на внутрішню пам’ять або картку об’ємом 16 Гб) у високій якості H. 264, що в 1,5 рази більше ніж у більшості моделей на ринку. Відзначимо можливість підзарядки відеокамери з використанням мобільних ПК через USB-порт.

Samsung SMX-F50
Samsung SMX-F50

У нових відеокамери Samsung серії SMX-F50 застосовується інноваційна технологія запису звукової доріжки — Smart BGM. Відеокамера пропонує на вибір кілька варіантів фонової музики, тим не менш продовжуючи акцентувати увагу на запису мови. Технологія Smart BGM автоматично визначає людські голоси і підлаштовує рівень гучності музики в залежності від обстановки, гарантуючи, що кожен голос на відео буде почутий.

Samsung SMX-F50
Samsung SMX-F50

Нові моделі також забезпечені функцією «Запис-Пауза»: у разі якщо користувачеві необхідно призупинити запис відео, вона дозволяє легким натисканням кнопки поставити на паузу і потім знову продовжити запис в один і той же файл. Це рішення дозволить помітно полегшити процес редагування і монтажу відео по завершенні зйомок. Функція «Запис-Пауза» буде корисна при запису спортивних заходів, інтерв’ю, урочистостей та інших випадках, в яких може знадобитися часта призупинення процесу зйомки.

Для поліпшення якості кінцевого відео в новій камері встановлено ряд режимів і функцій. Так, інтелектуальний автоматичний режим Smart Auto автоматично вибирає відповідний режим зйомки в залежності від умов освітлення та об’єкта зйомки. А це означає, що користувачам як можна рідше доведеться вдаватися до послуг програм-редакторів або професіоналів, що спеціалізуються на монтажі цифрового відео.