Transcend представила новий музичний плеєр

210

Компанія Transcend Information анонсувала новий музичний плеєр MP870 з 2,4-дюймовим кольоровим дисплеєм і розширеною підтримкою мультимедійних форматів. Завдяки сумісності з RM/RMVB модель MP870 дозволяє користувачам прослуховувати практично будь-яку музику і відкривати практично будь-яке відео з власної медіатеки, паралельно насолоджуючись високою якістю звучання і картинки.


Transcend MP870

Transcend MP870 обладнаний 2,4-дюймовим дисплеєм, виконаним за технологією TFT, і здатний пропрацювати в режимі відтворення музики до 22 годин на одному заряді акумулятора. Завдяки підтримці карт пам’яті microSD/microSDHC об’ємом до 8 Гб власники MP870 можуть носити з собою велику колекцію музики, відео і фотографій.

Крім RM/RMVB, на які інші виробники рідко звертають увагу, MP870 сумісний з такими популярними форматами, як MPEG4 SP (Xvid), FLV, MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC (Free Lossless Audio Codec) і захищеним WMA-DRM10. З такою підтримкою форматів новий MP870 не ставить користувачів в рамки, розширюючи можливості для мобільних розваг так, як ніколи раніше.

Крім іншого MP870 пропонує функцію лінійної запису музики із зовнішніх джерел, наприклад, з CD-плеєра. Новинка оснащена високоякісним динаміком і мікрофоном, FM-радіо, диктофоном, перегляд текстових файлів, а також функцією відображення синхронизованного з музикою тексту на 13 мовах. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і клавіші навігації роблять MP870 зручним у використанні. Для початку відтворення або паузи, натисніть центральну кнопку, а за перемотування відповідають бічні клавіші.

Transcend MP870 пропонується в двох варіантах – з 4 Гб в чорному і з 8 Гб в білому корпусах.