Treelogic випустив нову серію MP3/MP4-плеєрів TL-20x

452

Компанія Treelogic представила нову серію MP3/MP4-плеєрів Treelogic TL-20x, що складається з моделей Treelogic TL-202 (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і Treelogic TL-204 (4 Гб).

Обидві моделі нової лінійки відрізняються багатим функціоналом, лаконічним дизайном, різноманіттям варіантів оформлення, мініатюрними розмірами і малою вагою.

Treelogic TL-20x

Пристрої оснащені РК-дисплеєм діагоналлю 1,5 дюйма, відображає 65 тис. квітів. Завдяки спеціальному покриттю екрану фільми та фотографії виглядають максимально природно, а при читанні електронних книг не втомлюються очі.

Плеєри відтворюють всі основні формати звукових файлів (MP3, WMA) і 14 форматів відео (AVI, WMV, ASF, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, QT, VOB, RM, RMVB, 3GP, MTV – потрібна попередня конвертація), відображають фотографії та зображення форматів JPEG і BMP, а також підтримують читання електронних книг у форматі TXT.

Еквалайзер з 7 передвстановленими налаштуваннями і можливістю ручного налаштування допоможе знайти найкраще звучання улюблених пісень, що входять в комплект навушники забезпечать потужний звук. В режимі відтворення модель здатна пропрацювати до 12 годин.

Плеєри мають безліч додаткових переваг, серед яких і FM-радіо з пам’яттю на 30 станцій, передачі з якого можна записувати у форматі WAV, і диктофон для запису інформації, можливість повтору заданого фрагмента звукового файлу.

Крім того, в плеєрах серії Treelogic TL-20x реалізована одночасна робота декількох додатків – наприклад, можна переглядати фотоальбом під супровід музики або читати електронну книгу і одночасно слухати радіо.

4-позиційне навігаційне кільце з великою кнопкою Play/Pause в центрі дозволять відтворити музичні треки, відрегулювати гучність, здійснити навігацію по сусідніх файлів або швидке перемотування всередині однієї композиції. Завдяки спеціально підібраним матеріалами органів управління всі функції можна виконувати «на дотик», не виймаючи плеєра.

Пристрої можна використовувати як звичайний USB-накопичувач для зберігання і перенесення інформації. Вбудованої пам’яті (2 або 4 Гб) буде достатньо для зберігання до 1 тис. пісень, 5 тис. фотографій та бібліотеки електронних книг або важливих документів. Для синхронізації з ПК не потрібно додаткових програм – досить підключити плеєр до комп’ютера по високошвидкісному інтерфейсу USB 2.0 High Speed і скопіювати необхідні файли.

Розмір пристроїв – 75,5x39x9,38 см, вага – 25,6 р. MP3/MP4-плеєри серії Treelogic TL-20x вже доступні у продажу в трьох варіантах оформлення: перлинно-білому, графітовому і яскраво-зеленому. Рекомендована роздрібна ціна становить 1,3 тис. рублів за модель Treelogic TL-202 (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і 1,5 тис. руб. за Treelogic TL-204 (з 4 Гб вбудованої пам’яті).