Volkswagen пропонує електромобілі за передплатою за €499 на місяць

53

Підписки на сервіси-давно звична справа. А ось автогігант volkswagen починав пропонувати електромобілі за передплатою.

Що відомо?

Пропозиція діє на транспортні засоби id.3 і id.4 з електричним двигуном. Крім, власне, транспортного засобу, клієнти volkswagen отримують повний пакет обслуговування, включаючи сервіс і страховку.

Представники компанії заявили, що запуск сервісу autoabo є серйозним кроком на шляху до впровадження нової бізнес-моделі (2.0). Volkswagen планує відійти від концепції звичайного виробника тз і стати повноцінним провайдером транспортного сервісу. Нова бізнес-модель передбачає запуск автономного громадського транспорту, продаж нових функцій шляхом оновлення програмного забезпечення автомобіля “по повітрю” і каршерінг.

Підписка орієнтована на автолюбителів, які не бажають володіти авто на постійній основі. У компанії вірять, що до 2030 року частка підписок і короткострокових контрактів в загальній структурі виручки складе 20%.

А що за цінами?

Вартість підписки стартує з €499, але є нюанси. Зокрема, за €499 пропонується тільки id.3 і тариф autoabo plus (півроку). При оформленні підписки на три місяці (мінімальний термін) ціна складе €589 на місяць. За авто id.4 потрібно заплатити €649 і €739 відповідно.

Поки що послуга доступна тільки в німеччині. Перші клієнти volkswagen отримають електромобілі id.3 і id.4 в повній комплектації, які “недовго були у вжитку”. У вартість включені податки, страховка, обслуговування та інші послуги. Зарядка на 800 км / місяць-безкоштовна. Власник платить тільки за електрику. Ознайомитися детальніше з прайс-листом можна тут (автоматичне скачування pdf).

Джерело: computerbase