Як взяти кредит під заставу автомобіля

4-21-2017

Автомобильный ломбард  запрошує отримати гроші під заставу автомобіля. Оформлення відбувається в день звернення. Ми набагато швидше виробляємо видачу кредиту, ніж банки. Для нас не важливі будь-які довідки про доходи. Отримати гроші можна двома різними способами: надавши в якості застави ПТС (паспорт транспортного засобу), або перемістивши автомобіль на нашу стоянку. І в тому, і в іншому випадку ми розплачуємося готівкою. При цьому звертатись до нас можна цілодобово. Фахівці автоломбарду оперативно розглядають усі звернення громадян, які мають на меті отримання кредиту. Гроші виплатять кожному клиенту. Хочу порекомендувати Вам автоломбард Каштан 2000

Як правило, банки не охоче працюють з позичальниками, які використовують в якості застави особистий транспорт. У них не вистачає оцінювачів, готових определитьоценить, скільки коштує автомобіль, і занадто багато правил, що регулюють кредит під заставу автомобіля. Банк ще потрібно постаратися переконати взяти цю заставу. Не звертаючи увагу на стан та ціну автомобіля, в банку дивляться в першу чергу на кредитну історію клієнта. Власнику автомобіля це не дуже зручно ще й тому, що рішення банку доводиться чекати довго, як мінімум, кілька робочих днів.

Кредит під заставу автомобіля  може становити небезпеку, якщо ви звертаєтеся зі своїм авто для оцінки до приватного кредитора. Користуючись складним срочным положенням власника авто, кредит під заставу часто надають на грабіжницьких умовах. Оцінка автомобіля у них є заниженою, а при нарушенииив условийя виплат, з машиною можна розлучитися назавжди.

Набагато більш вигідним і безпечним рішенням стане оформлення кредиту під заставу у нвшому автомобільному ломбарді . Клієнти, охочі отримати гроші, скористаються усіма перевагами співпраці з офіційним дилером. Пропонуємо низьку відсоткову ставку кредиту, оперативне оформлення і кращі умови для постійних клієнтів. Отримавши кредит в перший раз, ви отримуєте кращі умови при наступному зверненні. У нас можуть оформити заставу автомобіля як приватні, так і юридичні особи. Для фірм та організацій це єдина можливість отримати кредит в день звернення.

Можливий прийом автомобілів в ломбард. При цьому авто переміщається на нашу стоянку, сума кредиту видається відразу. Ви можете бути впевнені, що авто, яке перебуває у заставі за кредит,
не буде використовуватися нами.

Автомобілі, які знаходяться у нас в якості застави, повністю застраховані від угону і поврежденийя. Застава під авто при наявності всіх необхідних документів оформляється за мінімальний час.

ЯКИЙ ТРАНСПОРТ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ЯК ЗАСТАВА
Вам доступний кредит під заставу автомобіля, якщо транспорт знаходиться в справному технічному стані, не рахується в угоні і випущений не пізніше 2000 року. Нас цікавлять як легкові машини, так і вантажівки зі спецтехнікою. Кредит, наданий під заставу, допоможе оперативно вирішити ваші фінансові проблеми.

При цьому, взявши гроші, ви не потрапляєте в кабалу – машина залишається вашою власністю, а кредит є цілком посильним для виплати. Навіть якщо у вас не виходить вчасно виплатити гроші, є можливість для викупу автомобіля без штрафних санкцій. Ми завжди йдемо назустріч власнику автомобіля, і знаємо, наскільки важлива машина у великому місті.  Ми оцінимо під заставу авто за максимальною ставкою і надамо індивідуальні умови на заставу машини.