BBK запустив у продаж цифровий телевізійний DVB-T ресивер STB105

244

Компанія BBK Electronics повідомила про запуск у продаж цифрового телевізійного DVB-T ресивера BBK STB105.


BBK STB105

Для передачі даних в цифровому телебаченні використовується стандарт MPEG. DVB-T ресивер BBK STB105 приймає цифрові телевізійні канали, що мовлять у форматі MPEG-4. В даний час в Росії таких каналів вісім: «Перший канал», «Росія 1», «Росія 2», «Росія», «Росія 24», НТВ, «Петербург—П’ятий канал» і «Бібігон».

В DVB-T ресивері BBK STB105 реалізована інтерактивна функція EPG (Electronic Program Guide), яка дозволяє швидко зорієнтуватися у сітці мовлення та отримати інформацію про програму передач всіх цифрових телеканалів на поточний момент, на добу або на кілька днів вперед з екрана телевізора. З допомогою EPG також зручно здійснювати запис передачі по заданому інтервалу часу.

Серед особливостей STB105 – опціональні функції запису відео (PVR), в тому числі по таймеру, і режим відкладеного перегляду (TimeShift), який дозволяє продовжити відтворення відео з того моменту, як перегляд був перерваний. Реалізація цих функцій можлива за рахунок наявності в моделі вбудованого високошвидкісного USB-порту: до нього можна підключити зовнішній пристрій і вести запис даних на його флеш-пам’ять.

Ресивер також дозволяє приймати радіостанції, що віщають в цифровому режимі («Росія», «Вести FM», «Маяк»).