KWorld представила мобільний телеприймач

445

На російський ринок виходить ТВ-тюнер KWorld USB Hybrid TV Stick Pro (UB424-D). Новинка KWorld підтримує цифрове телебачення у форматі DVB-T, аналогове ТБ і FM-радіо. Досить підключити тюнер до порту USB і підключити антену, щоб перетворити комп’ютер або ноутбук в повноцінний телецентр.


ТВ-тюнер KWorld USB Hybrid TV Stick Pro

Багатофункціональне додаток TiVme підтримує запис за розкладом, призупинення та перемотування телепередач, перегляд кількох каналів одночасно. Більш того, програма дозволяє перепризначувати кнопки пульта дистанційного керування. Фірмовий алгоритм придушення перешкод забезпечує максимальну якість зображення.

ТВ-тюнер обладнаний додатковим входом S-Video/AV, підключивши до нього DVD-програвач, відеокамеру або інше відеопристрій, можна безпосередньо відтворювати і записувати відео, в тому числі у форматах MPEG 1/2/4 і H. 264 для iPod і PSP. Габарити пристрою – 102х30х16 мм.

Рекомендована роздрібна ціна KWorld USB Hybrid TV Stick Pro (UB424-D) становить 3 тис. рублів. Новинка з’явиться в роздрібному продажі в травні 2010 року.